Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jártatok így gyakornokként?

Jártatok így gyakornokként?

Figyelt kérdés

Gyakornok vagyok egyetem mellett egy cégnél,vannak rajtam kívül más gyakornokok is.

Valahogyan nem tudok beilleszkedni a csapatba,így állandóan gyomoridegem van,ha menni kell. Úgy érzem a többi gyakornok is furán viszonul hozzám,valahogy nem fogadnak be.

Voltam pár hónapja gyakornok fél ébig,ott nagyon szerettem,boldogan jártam be( ők direkt fél évre kerestek gyakornokot egy projekthez és után már nem volt rám keret,tehát ennyi volt).

A munkámra is kihatással van az,hogy nem tudok beilleszkedni.

Ti mit tennétek? Eljönnétek?

22L



2020. szept. 7. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Kezdj el keresgélni újabb gyakornoki állás után, ennek így hosszútávon semmi értelme nincs, csak kikészíted magad. Viszont, ha addig kibírod, maradj, addig is gyűlik a tapasztalatod.

2020. szept. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj keresni újat. Első munkahelyem az egyetem után borzasztó légkörbe kerültem. Mérgező volt fel évet húztam ennyi. A lényeg hogy ha nem érzed jól magad ideje tovább lépni egy munka se éri meg hogy így érezd magad.
2020. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mennyi ideje dolgozol ott?

Nekem előző munkahelyem még gyakornoki volt, és ott is éreztem, hogy nehezen fogadnak el. A mi területünkön 3-an voltunk gyakornokok, velük nagyjából elvoltam, de mindenki más már full-time munkavállaló volt, közülük 1-2 ember volt az elején akivel jóban lettem hamar, de sokan teljesen átnéztek rajtam..


Több mint egy évig dolgoztam ott, és azt mondanám, hogy 3-4 hónap után illeszkedtem be. Szóval szerintem adj neki időt, ha még csak az elején vagy, de ha elég régóta tart ez a helyzet, nézegesd az álláshirdetéseket.

2020. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
1 hónapja vagyok itt,de most már félig home office,így jobb a kedvem.
2020. szept. 11. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!