Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 2020 ösztöndíj a hiányszakmába...

2020 ösztöndíj a hiányszakmában. 2.-ik szakmunkási technikumomat végzem és most volt valami váltás a rendszerben, ami fizetési mód és mennyiségi változással jár. Most mennyit is fogok így kapni?

Figyelt kérdés
Eddig mint hiányszakma révén a gyakorlati hely közvetítésével 100k ft-ot kaptam volna havonta elvileg, de most a gyakorlati hely nem mint tanulót foglalkoztat, hanem majd az iskolán és az állami kincstáron keresztül kapunk valamennyit. kérdeztük bennt, hogy ez mennyi pénzbeli változást jelent de azt mondták nem tudják pontosan (de most meg azt se tudom, hogy +-40k-t kapok vagy mekkora változás is ez, mert semmi összeget nem mondtak).Ha lehet csak az válaszoljon aki biztosra tudja, mert már sok oldalt néztem meg ezzel kapcsolatban és valahogy nem jött át, hogy most mi is van és nem akarok még jobban belekeveredni.

2020. szept. 15. 16:36
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!