Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek reális bériényt...

Szerintetek reális bériényt adtam meg egy pénzügy gakornoki pozícióra?

Figyelt kérdés

Most volt a második kör a kiválasztásnál, a telefonos interjú, angolul, ahol bérigénynek nettó 1100-1300-as órabért adtam meg. Szerintetek ez reális? Nem mondtam túl keveset?

Most vagyok harmadéves egyetemista, nincs munkatapasztalatom.

20L



2020. szept. 17. 12:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Hát nem tudom de én 16 évesen építkezésen segédmunkásként már megkaptam a 2500-at óránként.
2020. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
bruttóban adjuk meg, meg egy számot mondj de egy tól-iget amúgy szerintem e rendben van.
2020. szept. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Aj már megint itt vannak ezek az idi.óta ennyit keresek az építőiparral gya.gyák... Akiknek apucika fizeti a bérét max. és veri rá a nyálát,meg itt kamuznak reggeltől, estig annyira unalmasak vagytok. Most már csak a katonás, rendőrös se.ggfej hiányzik ide...
2020. szept. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

bériény?

pénzügy gakornok?


Pénzügyesként nettó bérigényt megadni?


Szerintem teljesen mindegy, talán ennyiért behívnak, hogy rádnézzenek, aztán eldöntik, ér-e ennyit a látvány.

2020. szept. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
39%
Jajj tök mindegy, hogy nettó vagy bruttó, mindenki át tudja számolni egyikből a másikat.
2020. szept. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, arcodra van írva, milyen adókedvezményt veszel igénybe...
2020. szept. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
36%
🤦‍♂️Miféle adókedvezményre gondolsz?! Nyilván adókedvezmények nélkül kell ilyenkor számolni. Az csak extra.
2020. szept. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Jó, te csak mondogasd magadnak, a munkáltatókat meg a bruttó bérigény fogja érdekelni továbbra is, részben azért is, mert a nettó a fent említettek miatt nem is lehet egyértelmű.
2020. szept. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

De, egyértelmű mindenhol. Segítek: bruttó x 0,665 =nettó.

Az adókedvezmény ezen felüli plusz, de alapértelmezetten így számol a munkáltató. És a gyiken kívül, a való világban minden interjún elmondjak hogy nettó bruttó tök mindegy, ki tudják számolni.

2020. szept. 18. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
28%
Reális szerintem az ajánlatod. És szerintem is egy munkakeresőnek a nettót kell írnia, mert nem bérszámfejtő, hogy tudja mennyi a nettónak a bruttója tök mindegy az hogy milyen a végzettsége, nem majd levezet nekik egy matekpéldást is, mi? Egy pályakezdő ettől pályakezdő. Mivel az iskolában sem meg sehol sem tanítanak semmit a munkakeresés, árajánlat egyebekről, honnan kéne tudnia bárkinek is mi az elvárt? Nevetséges az egész önéletrajz história is,meg a motivációs levél írása, ez csak arra jó, hogy beléd köthessenek, mer t ne így meg nem úgy kell, hü.lye vagy azt csókolom, miközben azt kéne figyelembe venni, hol tanult, hol dolgozott, mennyire értelmes, mennyit lát benne jó munkaerőt és pont. nem azt hogy 20 évesen miket írkál és hogyan, vagy elmondja valaki neki vagy keres a neten valami sablont ami vagy tetszik, vagy nem, de miért ez a fontos? Lehet e miatt veszítenek el cégek értékes munkaerőket, na ez a gyalázat és a szégyen.
2020. szept. 18. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!