Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NKE-s diplomával érdemes...

NKE-s diplomával érdemes elkezdenem közigazgatásban dolgozni vagy jobban járnék ha egyből elmennék valami gyári betanított munkára?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy aki közszférában dolgozott azt utána már nem veszik fel versenyszférába

2020. szept. 23. 18:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Én magánszféra irodába mentem, nem bántam meg.
2020. szept. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Nem kellett volna seggnyaló egyetemet végezni. Menjél csak a közszférába.
2020. szept. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

NKE-s voltam. Ne menj el gyártósori munkára. Dolgoztam közigazgatásban de a fizu miatt nem volt jó így eljöttem közben elkezdtem egy másik szakot és felvettek versenyszféraba.


Elmondom neked hogy tetszett nekik a köziges tapasztalatom ugyanis ott egy feszesebb rendszer van amit tökéletesen fel tudsz használni a versenyszféra hiányosságainak kitöltésére.


27N

2020. szept. 24. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Amúgy meg 2es. Mi az hogy seggnyalo egyetem?


Már bocsánat de van fogalmad róla hogy a közigazgatásra szükség van nagyon is? Ha az nincs vagy összeomlik akkor te se fogsz tudni magaddal mit kezdeni. Szeretem nagyon az ilyen embereket akiknek fogalmuk sincs mi az a közigazgatás valójában csak a politikat keverik bele. Ha egy államban nincs közigazgatás vagy szétesik akkor az államnak is vége. És igen kell hogy tanuld atlasd....


27N

2020. szept. 24. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Oh, nálunk van közigazgatás, túl sokan is vannak benne. Sok üresfejű mancika. És csak kormányhű embereket vesznek fel. Az egyetem, ami ebbe való embereket képez, mi más, ha nem seggnyalóakadémia?
2020. szept. 24. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Én is ezt végeztem, a Főpolgármesteri Hivatalban dolgozok, az egyetem alatt soha sem volt téma a politika egyáltalán..És itt munkahelyen sem az. Nem kérdezték mikor megpályáztam az állást ezelőtt 4 éve, hogy hova húzok. Én fideszes vagyok és sok kollegám az, de van rengeteg komcsi is sajnos, szerintem arányaiban több mint a jobboldali, szóval tévedsz, hogy párt hovatartozás alapján vesznek fel. Előtte nav-os voltam, ott se kérdezték sohasem. Miért szeretnek sokan kitalál elméleteket gyártani?
2020. szept. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
51%

Úristen ötös!


Soha az életben nem jött szóba a politika vagy hogy ki mit gondol erről a témáról. Látszik hogy neked közöd nincs hozzá és nem tudod miről van szo. Rohadt nagyot tévedsz de látom nem vagy nyitott szóval felesleges itt erősködni😄

2020. szept. 24. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!