Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 28 éves pályakezdőként el...

28 éves pályakezdőként el tudok majd helyezkedni pénzügy-számvitel végzettséggel? Vagy már túl öreg leszek? 26/F

Figyelt kérdés

Érettségi után 2 évig egyetemre jártam egy olyan szakra, ami egyáltalán nem jött be és azt ott hagytam. Aztán elmentem dolgozni és dolgoztam a szülővárosomban is, a Balatonnál is és külföldön is számomra elég kalandos, változatos és jól fizető melókban. 24 évesen jöttem rá mi akarok lenni és akkor mentem el egyetemre pénzügy-számvitel szakra, viszont majd 28 évesen fogok diplomát szerezni. Van 4 millió forint megtakarított pénzem, főleg a korábbi hosszabb külföldön dolgozásból. De most nyáron is külföldre mentem dolgozni két hónapra, eléggé megérte az is. Első sorban suliba járok, de most ősszel fogok tudni dolgozni heti 2 napot diákmunkában.


Első sorban banki vagy befektetési területen szeretnék dolgozni. Viszont ez tényleg nagyon érdekel, a szabadidőmben is sokat foglalkozom a témával.


2020. szept. 26. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

El fogsz, nyilván karrierben lesz 4-5 év lemaradásod, de ez egyértelmű. A külföldi munka nrm mutat rosszul, ha mosogatásnál egy fokkal értelmesebbet csináltál és legalább jól megtanultál egy nyelvet.

(Azt mondjuk nem értem a megtakarítással miért kellett ehhez dicsekedni)

2020. szept. 26. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

En olvastam tegnap egy volt szaktarsamrol a linkedinen egy cikket, hogy X mernokit vegzett most egy masik Y-t csinal es gyakornoki pozicioban van. 27 eves, ugyhogy az az 1 ev nem fog szamitani, ha tudsz menj el diak kent kuli penzert a Te munkakorodnek megfeleloen dolgozni, maris nem lesz baj a 28.

Pl. a munkahelyemen vannak 20 eves diakok(multi) csak a papirmunkat vegzik, postaznak stb, neha egy minimalisat komalyabb feladatot vegeznek de Ok beleirhathak az oneletrajzva, hogy ennel meg annal a multinal dolgoztak iskola mellett valamilyen kozgaz vegzettseg kozben.

2020. szept. 27. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem leszel túl öreg, a kérdésed meg amúgy is irreleváns, mert már 2 évet belefektettèl a szakba, úgyhogy most már végezd is el!
2020. szept. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A szak felén már túl vagy, most már muszáj véghez vinned :) sok sikert!
2020. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
amúgy igen, simán el tudsz majd helyezkedni, viszont a kezdőbért fogod kapni. Pesten jelenleg nettó 220-300 ezer között lehet keresni full kezdőként ilyen poziban nyelvismerettől, cégtől függően.
2020. szept. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!