Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Levelező tagozatosként van...

Levelező tagozatosként van lehetőségem gyakornoki munkákra, vagy azok kifejezetten a "nappali" tagozatosoknak vannak?

Figyelt kérdés
Proginfós vagyok, és megfordult a fejemben a kérdés mert eddig 2 hirdetést találtam, gondolom azok sem elsőféléveseknek, de oda volt írva hogy "Nappali tagozatos hallgatói jogviszony" szükséges.
2020. szept. 27. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Esti OKJ-n nálunk volt kötelező nyári szakmai gyakorlat, de talán harmadannyi óraszámban, mint a nappalisoknál. Illetve sokan akik már a szakmában dolgoztak, le tudták papírozni a munkahelyükön is, de a többiek közt is volt, aki megoldotta okosban. De legtöbb helyen nappalisokat keresnek. Én a sulit kérdezném meg.
2020. szept. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm szépen.

Hát remélem holnap felveszik a telefont, pár napja betelefonáltam, feltettem egyetlen kérdést magy az ügyintéző "Hát én ebben nem tudok segíteni, visszhall!" és letette azonnal, utána meg már nem vették fel a telefont, és még augusztusban küldtem 3 publikált email címre is emailt, kettőre ugyanazt, a harmadikra pedig a duális képzéssel kapcsolatosan, hogy ez mégis hogy működne, viszont azóta sem kaptam rájuk választ. (azóta már újra küldtem ezeket az emaileket, nagyjából 1 hete, de még mindig semmi, pedig az emailek elvileg érvényesek a mai napig). Egyébiránt, diákigazolványt, ideiglenes diákot sem tudnak még kiállítani legalább egy hétig, valamint a diákhitelt sem tudod felvenni valamiért, pedig ezt neptunon keresztül kellene, az pedig azt írja, "A diákhitel szerviz jelenleg nem elérhető."

2020. szept. 27. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!