Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek " gáz " ha felhívo...

Szerintetek " gáz " ha felhívom a HR-est hogy sikerült-e az interjúm?

Figyelt kérdés

Voltam egy cégnél interjún a közel múltban, ott azt mondták előfordulhat hogy hosszabb időbe telik mire értesítenek hogy sikerült-e vagy sem.


Min 1 hónapot jelöltek meg, mint a lehetséges kezdés ideje.


A HR-es megadta a céges telefon és email elérhetőségét is,azzal hogyha bármi kérdésem van keressem nyugodtan.


Én viszont ezzel a kérdéssel keresném, már minthogy sikerült-e az interjú...


Sajnos nem tudok heteket várni arra amíg eldöntik hogy igen vagy nem,miközben szerintem az már nagyjából akkor eldőlt hisz egy középvezető is részt vett az interjún.


Szerintetek érdemes vagy inkább " gáz " ezért érdeklődöm?


2020. szept. 27. 20:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
34%
Nem.
2020. szept. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
88%

Nem fogja azt mondani, hogy sikerült vagy nem. Addig, amíg a hivatalos döntés nincs meg, nem fog neked mondani semmi olyat, amiből megtudhatod, hogyan döntöttek.

Miért nem tudsz várni heteket? Kaptál másik ajánlatot? Akkor fogadd el és bármikor felmondhatsz, ha a másikat is megkapod és jobban tetszik.

2020. szept. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
82%
Egyetértek a kettes válaszolóval.
2020. szept. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
Ne hívd fel! Sok helyen tolakodásnak veszik. Türelem rózsát terem. Inkább a munkával kapcsolatban, ha felm,erül egy kérdés, ami a munkához kapcsolódik és nem inkompetens - pl hánykor kezdődik a munka az rossz - Mondjuk megkérdezed, hogy hogyan is működik nálatok a xy rendszer - ERP, CRM, stb az már pozitív is lehet.
2020. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

2.


Legfokepp azert nem tudok heteket varni mert munkat keresek. Es szeretnek a leheto legrovidebb idon belul elhelyezkedni. Tobb ajanlatot kaptam de ez van a rangsor elejen. Viszont azt nemntudom h meddig erdemes varni a remenysugarra.


Azt igertek mindenkeppen ertesitenek de az interju mar 2 hete volt.

A tobbi ajanlatot a vegtelensegig nem tudom "megfontolni"

Ki be lepni egyik uj helyrol a masikra sem szeretnek.

2020. szept. 28. 09:47
 6/21 anonim ***** válasza:
26%
Miért nem szeretnél ki és belépni? Akkor fogadd el a másikat ezt pedig könyveld el úgy,hogy nem sikerült. Ha engem mint HR szakembert sürgetnél tuti visszadobnám az ajánlatod bárhol is áll.
2020. szept. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha legközelebb ilyen helyzetben vagy, akkor kell a jobb poziknak adni minimum 1 hét előnyt.

A ki és belépés szerintem sem jó mert akkor leírod magad annál a cégnél évekre.

Most elfogadnám az első ajánlatot.

2020. szept. 28. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelmű hogy hívd fel. Mond hogy csak érdeklődni szeretnél hogy döntenek és hogy kb. mikor számíthatnál válaszra.

EZ nem sűrgetés, én inkább porítivumnak látom, hidd el nem ezen fog múlni hogy érdekődsz vagy sem.

Sőt szerintem inkább poz.mert látják az akarást.

Ha negativumnak vennék akkor szerintem jobb is olyan helyre nem bekerulni mert csak problémáznak mindenen.

SOk sikert, irj h mi lett

2020. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Mivel már 2 hét eltelt és ők egy mukkot sem mondtak, ezért szerintem egy e-mailt írhatsz nyugodtan nekik. Udvariasan megfogalmazva érdeklődve az iránt, hogy hogy sikerült az interjúd, mikorra számíthatsz válaszra.

Ez még nem tolakodás. Ha valahol ezt annak veszik és ezért dobják a CV-det az egy olyan cég, ahová nem érdemes dolgozni menni :)

2020. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Igen, de a telefonhívás is jó szerintem. Hallgass a megerzesedre
2020. szept. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!