Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ideje gondolkodom rajta...

Egy ideje gondolkodom rajta hogy ki megyek az USA-ba dolgozni és egy közvetítői irodán át szeretném tenni.Ezt az irodát néztem ki (lent a megjegyzéseknél lesz a link) szerintetek mennyire megbízható? nem fognak át verni? véleményekre lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
[link]

2020. szept. 27. 20:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%

Hehehe.

Nekem haverom anno egy Borsodi Apró hirdetésre reagált és simán odaadott egy full ismeretlen embernek akkor 3 havi minimálbérnek megfelelő összeget.

Tutira gondoltam, hogy ez csalás, de bammeg, kivitték és azóta is kint van.

2020. szept. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Ifj. Paprikás Csirke ***** válasza:
93%
Barátom te hol voltál az elmúlt fél évben? Még az amerikai sem kap munkát most, nem hogy a kelet-európai migráns. Ehhez a weboldalhoz már évek óta nem nyúlt a tulajdonosa, s még a maga idejében is igen buhera cég lehetett, aki ezzel próbált munkaerőt toborozni.
2020. szept. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
miért lehetett régen buhera cég? bezárhatott már azóta???
2020. szept. 27. 21:31
 4/24 anonim ***** válasza:
85%
Ezek full illegális fekete munkák. Teljesen ki vagy szolgáltatva a munkáltatónak, és simán megteheti hogy nem fizet ki, te pedig törölheted szemed szád, nem tudsz hova fordulni segítségért, mert te is hunyó vagy.
2020. szept. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
ohh.. köszönöm a véleményeket! esetleg tudnátok olyan oldalt mutatni ahol legálisan juthatok ki az USA-ba dolgozni stb. persze nem most hanem majd ha lecsitull ez a korona mizéria..
2020. szept. 27. 21:40
 6/24 anonim ***** válasza:
85%
Legálisan kb nulla az esélyed.
2020. szept. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy már előttem írták. Ilyen kulimunkákra legálisan semmi esélyed nincs kijutni az USA-ba.
2020. szept. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! ezen a linken vannak a cégről vélemények amikett azok az emberek írtak hogy szerencsésen ki jutottak stb ezekről mi a véleményetek??
2020. szept. 27. 21:49
 9/24 anonim ***** válasza:
90%
A lényeg, hogy bárki, bármit ajánl, akármennyire tutira mondja, ne fizess előre. Az első példája egy nagyon különleges kivétel. Normális esetben a munkáltató fizet a közvetítőnek, nem a munkavállalló. Egyébként most, hogy sokmillióval több munkanélküli van az USAban, nem nagyon találsz értelmeset.
2020. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
76%

"ezen a linken vannak a cégről vélemények amikett azok az emberek írtak hogy szerencsésen ki jutottak stb ezekről mi a véleményetek??"


Azt hogy ilyen weboldalat én is bármikor tudnék írni, és fiktív pozitív véleményeket rá.


De még ha van is olyan cég ami kijuttat, mert ismertem olyat aki volt kit pár hónapot így, ez tuti full fekete munka.

2020. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!