Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkaügyi Központban hogy...

Munkaügyi Központban hogy zajlik a közmunkára való kiközvetítés?

Figyelt kérdés

2020. szept. 29. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen lassan és nem sok sikerrel. sajnos.
2020. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
TALÁN, ESETLEG, kapsz valami csicska álláslehetőséget, amire ha odamész, ott lesz még 2340000000000000 másik jelentkező, vagy, senki, mert akkora ótvar a hely.
2020. szept. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

@15:53


Miért vállalnál el bármi "csicska álláslehetőséget"?

Én egy hónapig kaptam a segélykét, aztán találtam magamtól állást.

2020. szept. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van 2-esnek, kaptam postán közvetítőlapot egy alapítványhoz, mint egyéb ügyintéző, elmentem, egy putri volt maga a hely, 2-en kiültetve a kapuba árulták a kacatokat, az egyik közben unottan horgolt, bent láttam még 2 embert, gondolom ezek is közmunkások lehettek, plusz a vezető, aki közölte, hogy már felvett egy korábban érkezőt, de ahogy jöttem ki, jött valaki szintén közvetítő lapot lobogtatva.
2020. szept. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!