Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Frissen végzett programozók!...

Frissen végzett programozók! Többi lent?

Figyelt kérdés
Az lenne hogy friss diplomásként hol sikerült munkát talalnotok 0 munka tapasztalattal? Vagy ha volt valaki gyakornoskodni az is bele számít? Mikor vegeztetek mennyire értettek a szakmát? Illetve full kezdőként ha sikerült bejutni valahová pl. Budapest milyen fizetéssel kezdtetek illetve hol tartozik most? Én még csak 2ev múlva fogok érettségizni csak hajt a kíváncsiság. Köszi

2020. szept. 29. 21:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Tartotok*
2020. szept. 29. 21:41
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én Kőbányán a Boschnál csináltam a szakmai gyakorlatom, de ott még minket kérleltek, hogy maradjunk diákmunkázni is "főállásban" tovább náluk. Tehát már szépen fizettek a szakmai gyakért is, aztán még utána is maradtam ott dolgozni amíg diák voltam. Nyilván kevesebbet mint felnőttként, és órabér volt, de nagyon jó volt.


Mire te oda jutsz 5 év múlva, addig már mindenhol 350 ezer nettó biztosan lesz Budapesten a kezdő fizu egy pályakezdő programozónak.

2020. szept. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyetem alatt találj egy gyakornoki helyet, ahol maradhatsz végzés után pár évet(én a fizetést is leszarnám, csak normális munkát adjanak) . Különben úgy jársz mint én, hogy júniusban végeztem, de eddig 1 állásinterjúra hívtak be 4 hónap alatt, oda se vettek fel.


Alapszinten tudok programozni, de ez semmire nem elég manapság.


Pesten valószínűleg jobb a helyzet azért.

2020. okt. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Uh értem köszönöm!!
2020. okt. 1. 11:58

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!