Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek sincs a programozá...

Szerintetek sincs a programozás a top legjobban fizető szakmák között, ha a befektetett időt is figyelembe vesszük?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy rengeteget kell tanulni és gyakorolni. Főleg az elején...

Később se lehet lazsálni, mert az egyik leggyorsabban fejlődő iparágról van szó.


2020. szept. 30. 00:18
 1/4 anonim ***** válasza:
68%

Erdekes probalkozas, csak nem igaz.

Egy palyakezdo fejleszto a diploma utan mar siman masfelszer tobbet kap, mint az atlagos diplomas, mikozben a kepzesi ido ugyanannyi.


Az igaz, hogy mondjuk netto 500k fole menni mar csak ugy lehet, ha ujat tanul az ember, de azert az emberek legtobbje amugy is szeretne onmaga miatt is fejlodni. Az, hogy ez a szakmajaban realisan a 600-800k nettot jelent (vagy akar tobbet is), az egy kellemes, nem elhanyagolhato mellekhatas, foleg, hogy a tanulas jelentos reszet a munkaidodben vegzed.


Igy nezve viszont nagy hulyeseg, hogy ne erne meg nagyon vastagon.

2020. szept. 30. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Az első mindent elmondott
2020. szept. 30. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
nem unod még?
2020. szept. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A többihez is kell fejlődni. Egy mérnök, orvos, ügyvéd, könyvvizsgáló is rengeteget tanul, egyetem után, munkaidőn túl ugyan úgy mint egy programozó. Sőt... Én inkább úgy mondanám, hogy ha meg van hozzá az affinitásod, az előbb említett pozíciókhoz képest a programozással lehet a leghamarabb a legmagasabb jövedelemre szert tenni alkalmazottként. Mérnökök is megkeresnek bruttó 1-1,2 milliót, de ahhoz speciális területen kell 10+ év szakmai tapasztalat. Egy Java vagy C++ fejlesztő ~fele ennyi idő alatt elérheti ugyan ezt a fizetést.
2020. szept. 30. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!