Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen álláslehetőségek közül...

Milyen álláslehetőségek közül választhatok ilyen kvalitásokkal?

Figyelt kérdés

Nemsokára hazaköltözöm (Budapestre) az Egyesült Királyságból. 6 évet éltem ott, nincs nyelvvizsgám, de felsőfokon beszélem a nyelvet. Dolgoztam már fényképészetben, különböző promóciós ügynökségeknél, számtech üzletben, ahol végül üzletvezető voltam.

Matematika/informatika diplomám van, eddig nem vettem sok hasznát, de megvan.

Szerintetek milyen állást kereshetek ezzel? Nem karrier, inkább részmunkaidő. Van mellette egy kisvállalkozásom, onnan is jön bevételem, de szeretném kiegészíteni



2020. okt. 1. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
"Dolgoztam már fényképészetben, különböző promóciós ügynökségeknél," de mit? Kávét főztél vagy marketinges voltál, könyvelő, beszerző?
2020. okt. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ok. De mihez ÉRTESZ igazán?
2020. okt. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
16%
Ssc be fiesta level helpdesk
2020. okt. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

- Mekiben takaritó

- KFC-ben takaritó

- Burger kingben takaritó

2020. okt. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Jó, látom van, aki nem akarja megérteni a kérdést. Számtalan dologhoz értek, nem kezdem el részletezni. A kérdés az, hogy azok alapján, amiket leírtam, milyen "szférában" érdemes keresgélnem.

Promóciós ügynökségeknél marketinges asszisztens, fényképészetben - sosem találod ki - de fényképeket készítettem, az üzletvezetés meg nem egy darab tevékenységi kör, hanem magába foglal legalább 14-et kezdve a beszerzéstől egészen a bankolásig, de még az újoncok kiképzése is benne volt.

2020. okt. 1. 23:37
 6/15 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem akkor marketinges/fényképész/üzletvezetőit keress. Most mit vártál? Nem írod le mi a kérdés pontosan ès te vagy még megsértődve... 🙄
2020. okt. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nézz magadnak valami remote IT support melót, lehet találni, ha olyan nagyon rengeteg nincs is. Ha meg magyar munkáltató, akkor SSC-k, L2 körül már tök oké fizuk vannak.
2020. okt. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem vagyok megsértődve, csak látom a szándékos értetlenkedést és ez picit zavaró
2020. okt. 1. 23:46
 9/15 anonim ***** válasza:
93%

Ott látom a feszültséget a szituációban, hogy nem igazán leszel motivált egy 200-250.000Ft-os bérajánlattól.

Így elég nehéz lesz melót találnod...


Az IT diploma nem rossz, de ott meg pont a tudás a lényeg, nem a papír. Szóval, ha nincs gyakorlatod, akkor az eléggé felejtős.

2020. okt. 2. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
90%
Pont, hogy nem írtad le mihez is értesz valójában. Nyelv és elméleti diploma --> SSC
2020. okt. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!