Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen max 1 év alatt megszere...

Milyen max 1 év alatt megszerezhető szakmák vannak, amelyek egy spicli-természetű gyenge fizikumú embernek ideálisak?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy imádok másokat megfigyelni, imádok mások hibáira odafigyelni. Nyáron bicikliztem és mindennap láttam egy kocsit, ami ellenőrizte a közutat az út széléről, gondolom a kamionokat, hogy szabályos-e a forgalmuk. Egész nap bent ülnek, figyelik a forgalmat és belegondoltam milyen szuper lehet egy ilyen munka. De pl. az ablakomból is rendszeresen figyelem az utcán elhaladó embereket vagy baromi kíváncsi vagyok kinek honnan van pénze és mit csinál éppen. A gond viszont, hogy már van egy infó diplomám amivel nem tudtam elhelyezkedni és nincs több egyetemi félévem szóval valami rövid OKJ-s végzettséget szereznék szívesen ami viszonylag piacképes, nem igényel nehéz fizikai munkát (vékony vagyok) és a fenti érdeklődős attitűdömet tudnám kamatoztatni. Tudnátok ezzel kapcsolatban tanácsokat adni milyen irányba menjek?

2020. okt. 3. 20:59
 1/5 anonim ***** válasza:
39%
Sajnos rossz korban születtél:(
2020. okt. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%
Biztonsági kamera operátor pl. csak középfokú végzettséget igényel.
2020. okt. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Ide is tuti kell valami végzettség, ha meg mégsem akkor baromi nehéz lehet megszerezni egy ilyen munkakört (csókos alapon), mert a hülye is képes lenne rá.
2020. okt. 3. 21:28
 4/5 anonim ***** válasza:

#3: a Google legelső találatából idéznék csak:

Követelmények

• minimum középfokú végzettség,

• biztonsági terület iránti érdeklődés,

• higgadt személyiség,

• probléma megoldási képesség,

• személyleírás adási képesség,

• fejlődési képesség, nyitottság az innováció terén.


Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

• biztonsági területen szerzett tapasztalat (cctv, kamerakép megfigyelés)

• középszintű angol nyelvtudás



Ezek azért nem valami irreális követelmények, és nem is hiszem, hogy sokakat vonzana egy ilyen munkakör. Ha meg nem próbálod meg és nem jelentkezel (nem feltétlenül erre, kb bármelyik állásra), akkor sosem derül ki, hogy bekerültél volna-e vagy sem. Addig minden más (csókos alapon stb.) csak feltételezés.

#2 voltam.

2020. okt. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Menj magánnyomozónak.
2020. okt. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!