Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyik volt a legrosszabb...

Melyik volt a legrosszabb állásotok (fizetésileg)?

Figyelt kérdés
Mit kellett érte csinálni, mikor volt ez? Mostani fejjel, ugyanúgy csináltátok volna vagy valamit változtatnátok most hogy már tudjátok, mennyire sz*r volt?

2020. okt. 5. 16:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%

Az egyetem után elmentem egy önkormányzati céghez pályázatírónak kemény havi 100.000 bruttóért. Nem volt rossz hely amúgy, nagyon kedves kollegákkal dolgoztam együtt, de egy év múlva kaptam egy ajánlatot háromszor ennyi pénzért és leléptem.


Hogy változtatnék-e. Jelenleg külföldön dolgozom egy elég speciális informatikai területen, a fizetés az természetesen egész más nagyságrend. Erre a területre 2012 körül álltam rá, szerintem még sokkal előrébb tartanék ha már rögtön az egyetem után ezt kezdem nyomatni - viszont ezért akkoriban fel kellett volna költöznöm Bp-re, aminek nagy magánéleti ára lett volna, szóval mindent összevetve jó ez így, ahogy van.

2020. okt. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
97%
közmunka
2020. okt. 5. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
2008 környékén dolgoztam egy gyárban, kábelbe kellett vezetéket húzni kézzel, meg sapkákat húzni vezetékekre. Egy hétre 10 ezer forintot kaptam, ami már akkor is majdnem vicc kategória volt. Azt mondani se kell, hogy jó alja meló, de nem volt jobb, szóval csináltam. Diákmunka.
2020. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Irodai közmunka. Havi 70e szakirányú felsőfokú végzettséggel, míg a csókos sima érettségis több, mint a dupláját kapta, ugyanazokat a feladatokat végeztük.
2020. okt. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%

Diákmelót nem számolva.

2017-ben kezdő tanár nettó 134.995ft. 5 év tanulás után és rengeteg papírmunkáért és felsővezetői basztatásért :) Nem érte meg.

2020. okt. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
97%
2003-ban voltam kutyásőr, egy bontásra ítélt épületre kellett vigyáznom, 250ft-os órabér volt, teljesen feketén. 240 óra kerestem 60e forintot.
2020. okt. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Egyetem után elmentem egy munkavédelmi boltba, ami egyben webshop is volt, ahol én voltam az eladó egyben, a csomagosszekeszito, számlázó, a cuccokat is én rendeltem, gyakorlatilag mindent, kivéve a weboldal designját, amit egy lúzer infós csinált napi 8 órában 2 evig (!!!). Mindezt nettó 120ezerért, pályázati támogatással természetesen. 1 évig dolgoztam ott, majd találtam munkát a szakmámban, minőségellenőr lettem, 3 hónap után onnan is leléptem a jelenlegi helyemre, így 2 év után vezető lettem
2020. okt. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
93%
Felsőfokú végzettséggel 95 ezret kerestem mint karbantartó egy olyan profilú cégnél, ahol a végzettségemben is dolgozhattam volna, ha nem vernek át. 7 hónap után találtam lényegesen jobbat.
2020. okt. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
93%
Osztályvezető helyettes, diplomával, közalkalmazotti bértáblával(kórház gazdasági rész, speciális része), 2017-ben 110 000 nettóval jöttem el. Csak 3 évet voltam ott.
2020. okt. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt pár ilyen szutyok munkahelyem. Kicsi pénzért.

Idáig a top legrosszabb a Cocacola Dunaharaszti.

2021. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!