Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nagyon gáz hogy nem bírom a...

Nagyon gáz hogy nem bírom a gyári minkat?

Figyelt kérdés

Ez a harmadik alkalom , hogy gyárban próbálok dolgozni. De már a második nap besokaltam, az egész robotmunkától. Az idő alig telik , a csoportvezetők hajtanak ,hogy egész műszak alatt az ember a belét is kidolgozza. Szünet is csak egy 15 perces van délelőtt.

A fizetés meg egyáltalán nincs szinkornba a munkával.

Orvosom azt mondta, hogy nem vagyok hülye pusztán nem nekem való.

okt. 8. 07:53
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
20%
Aha persze. Xd
okt. 8. 11:00
 12/18 dubitus ***** válasza:

Milyen szakképzettséged van? Milyen irodát vezettél?

(Irodavezetés nem szakma.)

okt. 8. 11:26
 13/18 anonim ***** válasza:
Én dolgoztam autóipari beszállító gyárában, nem volt valami jó. Megcsinálnám, ha nem lenne más, de inkább elmentem egyetemre és így van más.
okt. 8. 13:05
 14/18 dubitus ***** válasza:
21%

"Mennyire tirpák senki fa.szok vagytok ti néhányan....."

Ejnye már kérdező! Tévedsz! Csak tükrök, amibe belenéztél...

okt. 8. 13:50
 15/18 anonim ***** válasza:
annyi olyan munka van ami nem gyár, tessék már kreatívabb lenni.
okt. 8. 17:36
 16/18 anonim ***** válasza:
58%
Az a gond, hogy a legszarabb gyárak egyikében próbálkozol. Én is gyárban dolgozok gépkezelőként, jó a társaság, változatos és tiszta a munka, jól telik az idő és a fizetés havi nettó 400 ezer felett. Persze én jó helyet fogtam ki, a legjobb helyek egyikét.
okt. 8. 22:21
 17/18 anonim válasza:
Nem gáz egyáltalán. E is dolgoztam 3 gyárban is: 5, 3, fél évig. 20 évesen kezdtem, de az utolsó helyen már csak vergődtem, és néha soron állva csak néztem másokat és azon gondolkoztam, hogy a jó büdös francba tudják ezt csinálni, mert némelyik olyan volt mint valami agymosott robot. És hogy mi a fenét keresek én itt. Voltak persze jófejek, rendes emberkék is.
okt. 24. 19:27
 18/18 anonim ***** válasza:
Azért volt agymosott robot, mert monoton és nem túl változatos munkát végzett. Viszont aki változatos munkát végez annak a hangulata is sokkal jobb, de ez független, hogy gyári munka vagy sem. Láttam én már agymosott eladót is.
okt. 24. 19:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!