Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy veszi az ki magát ha...

Hogy veszi az ki magát ha elfogadok egy állásajánlatot, majd pár nap múlva visszautasítom?

Figyelt kérdés

Viszonylag normális fizetést ajánlottak, csak hátrány, hogy én lennék egyedül korombeli palyakezdő, ügyvédjelölt. Még nem válaszoltam nekik.


Egy másik helyen, ahol még nem tudom a fizetést, és még nem is fix, viszont több ügybévjelölti is lenne.


Nem nagyon bunkóság visszautasítani pár nap múlva az előbbit, ha elfogadom?



2020. okt. 8. 16:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az, hogy ennél csak egyedül lennél azt is jelentheti, hogy biztosabb a jövőd... A másik helyen lehet kidobnak a próbaidő végén.
2020. okt. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem bunkóság. Praktikusan viszont nem ez számít, hanem az, hogy egy kicsi, belterjes szakmában bunkózni nagyon-nagyon nem célszerű.


(Másik generáció vagyok - nekem még az számított, melyik a jobb lehetőség pályakezdőként és nem az, melyik szervezeti kultúrája passzol jobban az életszakaszomhoz. Nem hiszem, hogy ez mindenki számára ugyanez a legjobb döntés, viszont érdemes kicsit morfondírozni azon, hogy neked mi az elvárásod, ha már heti 40 (+) órát rá fogsz szánni az életedből - ez segít a döntésben is.)

2020. okt. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!