Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő üzleti elemzőként...

Kezdő üzleti elemzőként mennyi fizut kérhetnék Budapesten? (nettóba)

Figyelt kérdés

Amennyit érdemes tudni rólam: 25 éves vagyok, Pécsen tanulok gazdinfó mesterképzésen, az alapképzést is itt csináltam meg ugyanebből. Programozási fogalmakkal, informatikai trendekkel nagyjából képben vagyok, de a kódolás sose ment igazán, és nem is köt le. Inkább afféle idealista vagyok, jobban tetszenek és mennek az olyan feladatok, amikor ki kell találni valamit, hogy mi lenne a megfelelő működés, és ezt szeretem is kommunikálni mások irányába.


Hogy ha elvégzem a képzést, akkor szeretnék Pestre költözni és szerencsét próbálni. Szerintetek ha nem voltam még hasonló szerepkörben, tehát abszolút kezdőként mennyit kérhetnék Pesten egy IT business analyst munkakörben?


Továbbá van ötletetek, hogy milyen technikai és soft skillekre lenne érdemes rágyúrnom itthon, autodidakta módon a suli mellett, hogy sikeres lehessek a melóban?



2020. okt. 12. 08:31
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
szerintem inkább bruttó bérigény adj meg, honnan tudja a munkáltató hogy mlyen kedvezményeid vannak?
2020. okt. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Félreérthetően fogalmaztam, most felétek irányul ez a kérdés, hogy nettó fizuként, a többi kedvezményt és cafetériát leszámítva ti mennyit javasolnátok. Sosem éltem a fővárosban, nem tudom hogy ott mennyiből lehet megélni, mik a jövedelmi viszonyok.
2020. okt. 12. 09:05
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bruttó 400-450 ezer nagyjából reális. Az angol a legfontosabb messze.
2020. okt. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
300 nettó szerintem reális.
2020. okt. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
300 nettó, és angol, angol, angol. Az mindenképp. Meg egy második idegennyelv, pl német. Az középszinten elég. De angolban legyél otthon! És excel felsőfokon (függvenyek,makrók), esetleg crm,ha lehetőséged nyílik crm-et tanulni, használd ki.
2020. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ami szerintem fontos technikai skillnek az az UML, SQL, különféle fejlesztési metodlógiák (elsősorban az Agile) Ja és a domain, ha pl bank területre akarsz menni, legyél képben a bankok fontosabb dolgaival.
2020. okt. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!