Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki régi munkahelyre visszame...

Ciki régi munkahelyre visszamenni?

Figyelt kérdés
A régi munkahelyemről egy kis konfliktussal jöttem el. Mivel a kollégám rendszeresen áthárított minden munkát rám ő meg a mobilját nyomkodta naphosszat. Viszont a fizetés nem volt rossz. Most egy olyan helyzetbe kerültem, hogy minél hamarabb munkába kellene állnom. És éppen eszembe jutott esetleg megpróbálni a volt főnöknek írni, hogy nem e visszavenne. Tudtommal azóta se vettek fel új embert arra a pozícióra. Ti mit gondoltok az ilyen helyzetről ?
2020. okt. 12. 09:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen az!
2020. okt. 12. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
az
2020. okt. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%

Ebben az esetben igen. De vannak olyan esetek, amikor egyáltalán nem ciki az ilyesmi.


Nyilván azért jöttél el, mert nem tudtál együtt dolgozni a kollégáddal, ebből alakult ki konfliktus. Ha a kolléga még ott dolgozik, akkor most sem fogsz kijönni vele, ez egyértelmű. Ha a kolléga helyett mindent te csináltál és amúgy nem töltöték be a helyedet, akkor vagy elkezdett dolgozni vagy kettőtök munkáját is el tudja látni úgy, hogy telefonozik is közben, ekkor nem is kellesz!

2020. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%

hűlye lennél ha így aláznád magad. Na ha visszamennél őknis aláznának nem fognak sosem felnézni rád mégnagyobb csicska lennél.

A te morálodnak nem tenne jót és az önérzetednek.


Hiba lenne, nagy hiba

2020. okt. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Abban az esetben ciki, ha neked kell megkeresni őket, és nem ők kérnek meg, hogy állj ismét munkába náluk. Egyébként sem világos számomra, hogy ha akkor nem tudtál együttdolgoznia koillégáddal amielőtt eljöttél, akkor most mi változna?
2020. okt. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Anyagi kényszer ha nem kezdek el dolgozni valahol ahol megadják legalább minimum a nettó szakképzett bért akkor elveszítem az albérletem.
2020. okt. 12. 11:35
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Figyelj, ha muszáj, hát muszáj. Próbáld meg. Max azt mondják, hogy kössz nem.
2020. okt. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%
Ezek szerint nem nagyon van választásod.
2020. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
57%

Ciki vagy sem, a pénz nagy úr.

A cég, ahol dolgozom, idén legalább 10 régi dolgozó jött vissza. A többségük konfliktus miatt ment el, de a konfliktus forrása időközben megszűnt. Volt aki másik meló miatt ment el, de nem jöttek össze a számítása. Volt, akit a tulajdonos hívott vissza.


Én biztos megpróbálnám a helyedben.

2020. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
53%

ha folyamatosan továbbra is ugyanazzal a kollegával kell dolgozz akkor nem. Ha pl.gyárról van szó és nem étteremről akkor igen.

Milyen munkahely?

2020. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!