Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem tudom megcsinálni a...

Miért nem tudom megcsinálni a saját Europassomat?

Figyelt kérdés
A hivatalos weboldalán amikor kitöltöm, akkor nem tudok rákattintani a létrehozásra.

2020. okt. 15. 01:24
 1/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
49%
Az Europass (és minden más) sablonokat felejtsd el. Kb azonnal kiszórják. Ha keveset értesz a Wordhöz, akkor vegyél egy egyedibb sablont, és csináld meg azt. Ha kicsit értesz hozzá, akkor vegyél egy ingyenest, és tedd azt egyedivé (színek, betűtípus, kicsit az elrendezés, stb). Legrosszabb esetben fizess 5-10-20 ezret egy olyannak, aki megcsinálja profira az önéletrajzodat. Általában elég jól megtérülő befektetésről beszélünk.
2020. okt. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig az Europassot eléggé felhájpolják mostanában. De ha a Word jobb, akkor megcsinálom ott, nem gond.
2020. okt. 15. 13:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Miért baj az ha sablont használok? Mindenhol reklámozzák, még a profession.hu-nak is van saját CV készítője, én is azt használtam.

Ezt most komoly, hogy zavarja a munkaadókat? Megtudok csinálni egy önéletrajzot wordben is persze, de gondoltam ezek a sablonok simán jók, arra vannak. Ez nekem tök új infó? :O

2020. okt. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Ezt most komoly, hogy zavarja a munkaadókat?"


Gondolj bele, hogy az adott ember 124. alkalommal olvassa el ugyanazt a formátumot... Én nem is csodálkoznék, ha azután az egyformák közül senkit sem hívna be még interjúra sem. Lehet, hogy köztük van "A" tökéletes is. Ezért (is) fontos lehet, hogy már az önéletrajzod kiemelkedjen a többi közül.

Kerestem állást. Nagyon sokáig az Europass önéletrajzzal. 0 siker, még interjú is max 1. Ezt az egy tanácsot kaptam, hogy tegyem egyedivé az önéletrajzomat. Negyedannyi idő alatt lett 4-5 interjúm, kettő helyre vettek volna fel, én a nekem jobban tetszőt választottam.

2020. okt. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!