Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bérrendezést bármikor jogom...

Bérrendezést bármikor jogom van kérni a munkahelyen ha több éve nem nyúltak a béremhez?

Figyelt kérdés

Ha több éve nem nyúltak a béremhez nincs jogom arra hogy leüljek a vezetőséggel és kialkudjunk egy új, a piaci változásoknak, az inflációnak-forintromlásnak, egyáltalán az eltelt időnek megfelelő emelt bért?

Mert épp ezt akartam volna tenni, és kioktattak hogy ez nem így megy aláírtam egy szerződést. Na de azt 5 éve írtam alá, és ha én egyszer aláírok valamit akkor az a bér marad örökre -vagy hogy gondolják? Ennek alapján soha senki se kaphatna sehol emelést mert hát aláírt egy szerződést.

Azt a szerződést nem lehet újratárgyalni?


2020. okt. 15. 13:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Barmikor kerhetsz beremelest, max. nem kapod meg. 5 ev alatt mar illene adnia a cegnek.

Egyebkent hogy vagytok Balazs? Fonokkel minden oke, ero, egeszseg? 😀

2020. okt. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

". 5 ev alatt mar illene adnia a cegnek."


Na most arról is kioktattak már máskor is hogy ilyen hogy ILLIK ilyen nincs. Max az van hogy adnak /nem adnak.

2020. okt. 15. 13:33
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
bármikor jogod van kérni. ha őket ez annyira nem érdekli, hogy még le sem lehet ülni velük erről beszélni, akkor el kell gondolkodni azon, hogy érdemes-e ott dolgozni. mostanában több ismerősömnek is csökkent a fizetése a járványra hivatkozva. nem biztos, hogy ez a megfelelő idő az emelésre.
2020. okt. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérni kérhetsz bármi, kapni arra méár nincs semmi jogod.
2020. okt. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Jogod van.
2020. okt. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked még le...e...gőt sincs jogod venni.


Azt csinálod, amit ÉN mondok!!!

2020. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!