Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ideális jelölt = a legtökélete...

Ideális jelölt = a legtökéletesebb ember? Mit gondoltok erről a cikkről?

Figyelt kérdés

[link]


Én azt érzem, hogy egy átlagos munkahelyet akkor tudnék csak sikeresen megpályázni ha megtagadnám a saját személyiségem és felvenném a múltis céges szellemi rabszolga szerepet. Ebben a cikkben leírják, hogy alapjáraton ilyen típusú embert tartanak ideálisnak, akinek meg se kell játszania, hanem ösztönösen egy biorobot. Ha nem tudom még csak meg se játszani ezt, akkor milyen szakmára váltsak? Sajnos informatikát tanultam egyetemen, gyűlölöm és legszivesebben kitanulnék egy sima egyszerű szakmát, ahol nem kell ilyen undorító karrierista képmutatásnak megfelelni. Jelenleg mmunkanélküli vagyok és 2 hónapja nem találok állást, amire alkalmas lennék. Tudnátok nekem valamit tanácsolni, hogy megtaláljam a számításaimat?



2020. okt. 16. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Oh dehogy nincs. Közszférának hívják.
2020. okt. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ahogy 11.-es: Se ero, se esz -> kozszfera.

Mondjuk ott igaz a se penz is, es garantalhato a szellemi leepules a barminemu kihivas es fejlodes hianya miatt.

2020. okt. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ez így van 12: de ha valaki a szellemi munkához hülye, a fizikaihoz meg béna, akkor gondolom tisztában van vele, hogy nem fogja szarrá kerssni magát.
2020. okt. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!