Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy fogtechnikus?

Mennyit keres egy fogtechnikus?

Figyelt kérdés
Valahol azt olvastam, hogy nagyon sokat, viszont valakik szerint csak 150-200 ezret. Most akkor melyik az igaz? Azért elég nagy a különbség, ha csak 100at keresnek vagy akár 500at...

2020. okt. 17. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
150-nél bizrosan jóval többet.
2020. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Semmi részletet nem írtál, ami elég nagy baj.


Kezdőként a suliból kijövet, alkalmazottként egy fogtechnikai laborban valóban 150-200-at (vidéken). (Pesten kicsivel többet.)


Később ez nagyságrendileg nőhet ahogy tapasztalatot szerzel, tudsz mit beírni az önéletrajzodba, kapcsolatokat szerzel. Mondani se kell, hogy itt is akkor tudsz majd igazán nagy pénzt akasztani, ha vállalkozó leszel.

2020. okt. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Magánúton akár millát is.
2020. okt. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1 éve, hogy fogtechnikus vagyok Pesten. Jelenleg a szakmában elég sok helyen bezártak a laborok, amik a külföldi páciensekre épültek, úgyhogy ilyen szempontból, most eléggé visszaestek a fizetések is. Én most 280ezer nettót kapok kézhez. De 220ezerrel kezdtem. Igaz én fix fizetésben vagyok (jelenleg nagyon is örülök neki). Amikor sok munka van akkor viszont jobb annak, aki teljesítményre kapja. Szerintem ők olyankor megkeresnek 450-500ezer körül is. De most van, hogy kevesebbet kapnak, mint én. Azt ajánlom ha ezen a pályán gondolkozol, hogy az elején fix fizetést kérj és ha már látod, higy ki tudnád termelni azt az árat, akkor menj át darabra...
2020. okt. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!