Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Fiatal meleg fiúk hogyan...

Fiatal meleg fiúk hogyan jussanak pénzhez?

Figyelt kérdés

Sok mindenre hajlandó vagyok, sajnos ebben az országban nem tudsz szakképesítés nélkül elhelyezkedni hogy ne érjen atrocitás, valami tipp esetleg?

20/F



2020. okt. 17. 16:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Menj el egy multihoz, ott rájössz, hogy nem számít, meleg vagy-e. Legaláb 10 meleg munkatársam volt, semmi panaszuk nem volt senkire, egyenlőek vagyunk/voltunk.
2020. okt. 17. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
Egyes helyeken imádják a meleg kollégákat. Ilyenek pl. a gyorséttermek, a légi utaskísérők, a fodrászok, ügyfélszolgálatok stb.
2020. okt. 18. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Mint a hetero-k. Dolgozol.


Miért emelted ki, hogy meleg vagy?

2020. okt. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Ha ez minden, amit fel tudsz mutatni, hogy meleg vagy, akkor azt tudom ajánlani, amit a csajoknak szoktam, ku.r.válkodj.
2020. okt. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Egyszerűen csak kifogásokat keresel és a saját önsajnálatodban nyomorogsz. Nem fogunk megsajnálni azért mert lusta vagy tanulni is és dolgozni is. A homoszexuálitás pedig erre pont nem kifogás semmilyen szinten.
2020. okt. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!