Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oroszlányon és Tatabányán...

Oroszlányon és Tatabányán (valamint közeli környékükön) állásajánlatok?

Figyelt kérdés

Pályakezdő, 2020-ban érettségizett lány vagyok. Beszélem az angol nyelvet (nyelvvizsgával is rendelkezem), és felhasználói szintű számítógépes ismereteim vannak.

Május vége óta keresek munkát sikertelenül (számtalan jelentkezéssel én interjúval).



2020. okt. 18. 00:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Amit írtál az alapján nincs szakmád. Így nem egyszerű.

Lehet hogy először el kellene vállalnod egy operátori munkát valamelyik multinál. Ezeknél a cégeknél sok belső pályázat, és előrelépési lehetőség van. Ezeket a lehetőségeket nem hirdetik meg, mert előfeltétel hogy ismerd a munkafolyamatokat. A belső pályázat ugyanúgy zajlik mint a meghirdetett. Interjú a HR-el és a leendő vezetővel.

Tudom nem álommeló, de dolgozol pénzt keresel lehetőséged van képezni magad.

2020. okt. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Gyárba nem fogok menni. Az az egy, ami nem menne. De már mindenhova is jelentkeztem.
2020. okt. 18. 10:22
 3/7 Girlll3 ***** válasza:
64%
Semmi... Oroszlányon semmi nincs. Tudom, oda valósi vagyok. Most Pesten élek.
2020. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Amig eltartanak a szüleid addig válogathatsz.
2020. okt. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom, miből következtettél, de a szüleim nem játszanak szerepet az életemben 18 éves korom óta...jogilag csak akkor tudtam elszakadni.
2020. okt. 20. 19:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Tatabányai vagy?
2020. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor most hogy tartod el magad?
2020. nov. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!