Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Oroszlányon és Tatabányán...

Oroszlányon és Tatabányán (valamint közeli környékükön) állásajánlatok?

Figyelt kérdés

Pályakezdő, 2020-ban érettségizett lány vagyok. Beszélem az angol nyelvet (nyelvvizsgával is rendelkezem), és felhasználói szintű számítógépes ismereteim vannak.

Május vége óta keresek munkát sikertelenül (számtalan jelentkezéssel én interjúval).

okt. 18. 00:48
 1/6 anonim ***** válasza:

Amit írtál az alapján nincs szakmád. Így nem egyszerű.

Lehet hogy először el kellene vállalnod egy operátori munkát valamelyik multinál. Ezeknél a cégeknél sok belső pályázat, és előrelépési lehetőség van. Ezeket a lehetőségeket nem hirdetik meg, mert előfeltétel hogy ismerd a munkafolyamatokat. A belső pályázat ugyanúgy zajlik mint a meghirdetett. Interjú a HR-el és a leendő vezetővel.

Tudom nem álommeló, de dolgozol pénzt keresel lehetőséged van képezni magad.

okt. 18. 01:14
 2/6 A kérdező kommentje:
Gyárba nem fogok menni. Az az egy, ami nem menne. De már mindenhova is jelentkeztem.
okt. 18. 10:22
 3/6 Girlll3 ***** válasza:
60%
Semmi... Oroszlányon semmi nincs. Tudom, oda valósi vagyok. Most Pesten élek.
okt. 18. 13:55
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Amig eltartanak a szüleid addig válogathatsz.
okt. 18. 21:37
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 Nem tudom, miből következtettél, de a szüleim nem játszanak szerepet az életemben 18 éves korom óta...jogilag csak akkor tudtam elszakadni.
okt. 20. 19:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Tatabányai vagy?
okt. 25. 23:10

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!