Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Cloudworkers-nél pontosan...

Cloudworkers-nél pontosan milyen bér van és mi alapján számolják? Magyar és angol chaten is ugyanannyi?

Figyelt kérdés
Karakterenként számít vagy valami más alapján? Anyanyelvi szinten beszélek angolul, így megpróbálnám az angol chatet is. Minden nyelven ugyanolyan bér van?

okt. 18. 02:16
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nagyon szar, kevés. Naponta órákat kell nyomni, még hétvégén is. Különben csak ló fszt keresel.
okt. 18. 07:54
 2/7 anonim ***** válasza:
Sőt még hétvégén kötelező munka órák is vannak. De arra se adna többet. Ha mellék állásban csinálod akkor nagyon nem éri meg. Csak fő állásban. Viszont nem lesz többé életed ha becsületesen csinálod. Ha meg nem csinálod akkor pénz nem lesz.
okt. 18. 08:05
 3/7 A kérdező kommentje:

Tudnál konkrétat mondani? (pl. 50 ft /üzenet stb.)

Az angol chat is ugyanannyit fizet?

okt. 18. 16:38
 4/7 anonim ***** válasza:
47%
50 forint??? Hol élsz te?? 20 forint az csak. Az angolt nem tudom. Egy üzenet nekik behoz 400-500 ft-ot na neked abból ad 20 forintot egy üzenetre.
okt. 18. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
vagy lehet csak 10 forint már nem tudom
okt. 18. 17:36
 6/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm a válaszod.

Továbbra is várom a válaszokat, tapasztalatokat.

okt. 18. 19:11
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
0,06 euro azaz 20 ft a fizetés per üzenet. Lóf..sz forgalom nincs éppen, ne gyere
okt. 22. 20:39

Kapcsolódó kérdések:

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info@gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!