Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lesz valaki influencer?

Hogy lesz valaki influencer?

Figyelt kérdés

Mit kéne ahhoz csinálni, hogy no name átlagos emberként én is ilyen körökben mozoghassak?

Oké hogy vannak az ismert személyek, pl. Szépségkirálynők, akiket alapból sokan követnek. De van rengeteg átlagos lány, anyukák, szintén úgymond no namek, nem ismertek. Oké a követőjük sok, de attól még más szempontból ők se ismertek. Hogy működik ez? Nekem vannak egész szép, jó fotóim, persze csiszolgatom a feed-et, próbálok igényes tartalmat feltölteni, de azt vettem észre, hogy sokszor egy új fotónál inkább csak kevesebb lesz a követőim száma. Nem értem. Más meg feltesz egy képet a tükörben pòzolva és egyből még több követője lesz, meg ezer like egy semmilyen sablon fotón.



2020. okt. 18. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Nem akar dolgozni, ez fontos feltétel.
2020. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Marketinggel minden megoldható. Több követő több követőt szül egy bizonyos ideig. Megosztják fb-n vagy a legjobb ha egy cikkbe kerülsz be és tetszik amit csinálsz, akkor követnek. illetve képek mellé menjen a tiktok és az fb is.
2020. okt. 18. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Like-okat lehet vásárolni is, indiai robotok nyomják ezerszámra, csak meg kell fizetni.
2020. okt. 18. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl ilyen Vasvari Vivien vagy Lukovics Tamara de szerintem még vagy 100-an, instamacrot hasznaltak aminek a lenyege hogy napjaban bekovet X embert az instad, abbol visszakovet Y es egy kis ido elteltevel kikoveti az instamacro a profilokat, igy megmarad az “en keves embert kovetek de engem sokan arany” illetve igy az algoritmusok is elkezdenek dolgozni es többször felsobja az oldalukat stb.
2020. okt. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

önmagában pár szép fotó nem elég. a tudatos és folyamatos tartalom gyártás, megosztás, brand építés a legfontosabb. meg persze ismerni a megfelelő szakmai fogásokat.


aki azt hiszi, hogy az influencerek nem dolgoznak, az sosem csinálta, amit ők és fogalma sincs, hogy mit csinálnak. rengeteg munka van vele, hogy egy sikeres influencer felépítse a saját márkáját. más fajta munka, mint a legtöbb hétköznapi munka, de ettől még nagyon sok munka. annyi, amennyit a legtöbben nem is hajlandók befektetni - és mivel nem dolgoznak vele annyit, ők nem is lesznek ilyen téren sikeresek.


a legfontosabb módszer, amit ismerni és alkalmazni kell tudni, hogy nem ilyen oldalakon írod be és várod, hogy valaki majd elmondja neked a tutit, hanem megtanulod használni a Google-t, aztán megkeresed és elolvasod azt a rengeteg szakmai cikket, amik leírják, hogyan lehet sok követőt szerezni.

2020. okt. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
50%
Kikövet? Az ember itt halálra röhögi magát. :D
2020. okt. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!