Ki mit ajánlana?

Figyelt kérdés

Turizmus-vendéglátás szakos diplomám van. Van a területen kb 2,5 év tapasztalatom. Sajnos jelenleg munkanélküli vagyok, munkát is keresgélek és közben azon agyalok lehet jobb lenne tanulni valamit. Igazából arra is hajlanék, hogy teljesen előröl kezdjem az egész tanulást egy új területen. Mit éri meg tanulni így 2020-ban? Bármilyen ötletet meghallgatok. Olyat is, ami részben kapcsolódik a mostani területhez. Sokat gondolkoztam, de nem tudom mi lenne a legjobb döntés.

Sajnos nem tudom megmondani mi érdekel. Túl sok minden és jelenleg semmi. Mintha kiégtem volna. Na nem a 2,5 évtől, hanem úgy ámblokk. Úgy érzem az egész életemet elcsesztem és nem látom át mi lenne a legjobb lépés. Aki bármilyen karrier ötlettel tud szolgálni ne tartsa magában. Kíváncsi vagyok minden sztorira, ki mit csinál vagy volt-e hasonló helyzetben.



2020. okt. 19. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nekem relatív gyorsan kellene új karrierbe kezdeni, akkor pénzügy (tb ügyintéző, SSCk pénzügyi osztályai cash collection stb) vagy a HR környékén nézelődnék.
2020. okt. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

"Úgy érzem az egész életemet elcsesztem és nem látom át mi lenne a legjobb lépés. "


Én a helyedben nem új munkát keresnék egyenlőre, hanem szépen leülnék egy csendes sarokba és megvizsgálnám magamban, hogy mi az, amiért így érzek?

Azért, mert most nincs állásom? Hogy olyan szakmám van, ami JELENLEG nem kell? Vagy más okai vannak??


Nekem van tanár ismerősöm, aki egy darabig tanított, aztán pályaelhagyó lett, volt "területi képviselő" is meg dohányboltban eladó - aztáén egyszercsak hopp, megint visszament tanítani :-)

Igen, turizmusban most nehéz - vagy lehetetlen elhelyezkedni - de ettől még TE nem leszel értéktelenebb - csak a világban egy más helyzet van.


Keress másféle munkát átmenetileg - aztán ha visszajön az "élet", akkor megint el tudsz helyezkedni majd.

2020. okt. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Informatikus-burkoló!
2020. okt. 20. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
összeházasodsz és ha megvan 3év neked vagy párodnak kapsz 10millát, nem jó?
2020. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó! Inkább szeretném megoldani másképp, ha lehet. Sose vonzott ez a cigány stílus, hogy férjet vadászok, szülök aztán a segélyen tengődöm. Jelenleg csoknak hívják, de ugyanolyan undorító parancsra családot csinálni, mintha a cigányok a segélyért tennék ugyanezt. Akkor inkább még tanulok valamit és mindenkitől függetlenül alakítom az életemet, úgy ahogyan azt én akarom. De azért kösz a tippet.
2020. okt. 20. 19:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!