Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet diplomásként tescoban...

Lehet diplomásként tescoban dolgozni?

Figyelt kérdés

Most mondjuk hatalmas leépítések vannak, de ha nem lennének, dolgozhatok ott diplomásként?

Azt hallottam, hogy nem szívesen alkalmaznak ott, mert többet kellene nekem fizetni, de ez még mindig így van?



2020. okt. 19. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Dobd ki a diplomát, és akkor fixen felvesznek :D
2020. okt. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
Árufeltöltőnek mész nem veszik figyelembe a diplomát, mert csak azt a papírt kell nézniük ami szakmába vág. De ha neked pénzügyes diplomád van és olyan pozira pályázol, akkor már releváns.
2020. okt. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ha bele sem írod az önéletrajzba a diplomát, akkor több esélyed van. Nem viccelek.
2020. okt. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
persze
2020. okt. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
86%
nekem is van diplomás tesco-s ismerősöm. Ő beleírta
2020. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Beleírtam, behívtak online vásárlási munkatársnak, fel is vettek volna. A munkakezdés ütközött az ovi nyitással, miután teleportálni nem tudok, így visszamondtam.
2020. okt. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
Főleg diploma nélküli vezetők vannak, azokat jobban szeretik, mert azok nem tudnak emberekkel bánni, nincs empátiás képességük, a dolgozókat jobban meg tudják szívatni, ha kell. Árufeltöltőnek meg nem fognak felvenni diplomásként, mert nem szeretik az okos dolgozókat, akik értenek hozzá, hogy hogy álljanak ki a jogaikért. Sík hülye vezetők vannak sajnos a Tescóban.
2020. okt. 23. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én diplomával lettem árufeltöltő, mikor nagyon nem volt más lehetőségem. De kb 2 hónap után jött egy irodai munka. Szóval igazából inkább ezért nem szeretik a magasabb képzettségűeket, mert azok egyből mennek, ha jobb lehetőség adódik.
2020. okt. 23. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, pont emiatt félek.

Szóval ha nem írom bele, akkor nem üthetem meg a bokámat, ugye?

2020. nov. 2. 14:52
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Előbb-utóbb úgyis kiderül, hisz szabályos nyomozást folytatnak a dolgozóik után, törvénytelen eszközöket sem vetnek meg. Hacker, megfigyelő emberek stb.
2020. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!