Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Minek keresnek cégek német és...

Minek keresnek cégek német és angol tolmácsokat?

Figyelt kérdés
Ezeken a nyelveken legalább középfokon kellene tudni a vezetőségnek, nem? Még a ritkább nyelveket értem, de ezt a két nyelvet nem tudom, hova tenni, ha ilyen hirdetéseket látok.

#céges tolmács állások
2020. okt. 20. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
A vezetőségnek ezer teendője van, nyilván -hacsak nem valami kisebb vállalkozás-, nem a főnök fogja lefordítani, amit le kell. Hiába beszél akár több nyelven is.
2020. okt. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
#1. A tolmács és fordító nem ugyanaz.
2020. okt. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Jogos, bocs. Elnéztem.


Politikusoknál is így megy, eu üléseken. Nekik méginkább kellene ismerniük legalább 2 idegen nyelvet

2020. okt. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
"cégek" Hány cég? 1-2 kis Kft, amelyik eddig belföldi ügyfelekkel dolgozott és most terjeszkednek, de olyan szinten nem tud senki angolul vagy németül, ami megfelelő és megbízható lenne egy üzlet tárgyalásnál? Hány ilyen hirdetést láttál? És gondolom nem nagy multik voltak a hirdetők.
2020. okt. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%
egy középfokú angollal nem fogd megérteni a business englisht, valszeg ezért keresnek tolmácsokat akik értik
2020. okt. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Multicégek hirdetéseinél láttam.
2020. okt. 21. 09:10
 7/7 anonim ***** válasza:
51%
A pozíció leírásában általában megadják, hogy mi is lesz a feladat. Linkelnél egy-két ilyet ha több multinál is láttad?
2020. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!