Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezek közül melyik OKJ-t...

Ezek közül melyik OKJ-t választanátok? Melyikkel van a legjobb karrier lehetőségem?

Figyelt kérdés

Ezek között gondolkozom:


Államháztartási mérlegképes könyvelő képzés

IFRS mérlegképes könyvelő képzés

Vállalkozási mérlegképes könyvelő képzés

Vállalkozási és bérügyintéző képzés



2020. okt. 22. 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Szép sorban, mindegyiket.
2020. okt. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyban függ attól, hogy milyen irányba akarsz menni. Ha kkv vagy nagyvállalatok felé, akkor elsőre a vállalkozási mérlegképes, majd ifrs, ha állami szféra felé, akkor államháztartási. Szerintem a vállalkozói szektorban könnyebben lehet érvényesülni, kevésbé van kiszolgáltatva külső tényezőknek (politika, csókosok, stb).
2020. okt. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Valanelyikhez ingyenes oktatas utàn is járnak kreditpontok amikkel folyamat hosszabitani kell a regisztraciot.

Ugy remlik az csak a vallalkozasibes IFRS hez jár mindig

2020. okt. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én vállalkozásiként nem igazán járok olyan ingyenes előadásra, amit kreditet is ad. Még ha lenne is ilyen, a színvonalat inkább ne firtassuk. Normális előadásért fizetni kell, pláne ha kreditet is akarsz.
2020. okt. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
3-as, 4-es, ezt nem értem. Az OKJ-hoz járnak kreditek? Én úgy tudtam, ez teljesen független a kreditrendszertől.
2020. okt. 22. 11:51
 6/11 A kérdező kommentje:
2-es, köszönöm, ez nagyon hasznos volt. :)
2020. okt. 22. 11:51
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem az okj-hez, hanem ha regisztrált mérlegképes akarsz lenni, akkor évente kötelező továbbképzéseken kell kreditet csinálni. Minden évben.
2020. okt. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Óh, világos! Köszi, jó tudni. :)
2020. okt. 22. 12:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ miylen előképzettséged van, pl Vállalkozási és bérügyintéző képzés érettségihez kötött, ahhoz semmi nem kell, de a mérlegképes könyvelői meg ehhez vagy 3 féle más előzetes képesítéshez, vagy közgazdasági érettségihez. Tehát érettségi után egyből nem biztos hogy tudsz menni egyből mérlegképesre, IFRSre meg végképp nem. Viszont mire most végzel bármelyik előfeltétellel is, jövőre lesz vizsgád jó eséllyel, ami után meg egyúttal meg is szűnik lehet az okj-s képzés.


Így elsősorban az a kérdés, melyikre tudsz bementeni feltételt egyáltalán most felmutatni és abból melyik éri meg leginkább Neked.

2020. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lepontoztátok az 1-es, pedig kb igaza van. Az első kivételéve 2-4 mehet szépen mind.
2020. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!