Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik home office-ban dolgoznak...

Akik home office-ban dolgoznak: Csak a saját otthonotokbol vegezhetitek a munkát, vagy akár máshonnan is? Milyen felteteleknek kell megfelelnie a helynek?

Figyelt kérdés

2020. okt. 24. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%
Ahol akarom
2020. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Fsms ***** válasza:
87%

Nálunk bárhonnan lehet dolgozni, nincs megkötés ,akar a balatoni nyaralóból is.

Ne legyen külső zaj, normális net etc... semmi extra.

2020. okt. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%
Otthonról lehet, a bejegyzett lakcímen.
2020. okt. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
93%

Bárhonnan dolgozhatunk, be kell tudni hívni a megbeszélésekre, meg kell csinálni a heti feladatokat és aki ügyeletes, annak telefonon azonnal elérhetőnek kell lennie. Mást nem néznek, volt, aki odaköltözött Portugáliába egy hónapra az ottani családhoz még nyáron.


Persze cége válogatja.

2020. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is bárhonnan lehet.
2020. okt. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk alá kellett írnunk szerződést, hogy címileg hol vagyunk, mert ellenőrizhetnek, de előtte szólnak. Vagy nem szólnak, ha gyanús eset merül fel. Tehát, gyakorlatilag bhol dolgozhatok, akár a világ végén,amennyiben megadom a címet. Ja igen és kellett egy fotó még a HO elején a szobáról, vagyis asztal, szék, ha HO idején, végén bejelentem, hogy a HO miatt kaptam gerincferdülést, akkor ott a kép, hogy asztalnál dolgoztam széken ülve. Ha viszont mégis hason fekve dolgoztam, akkor nem jelenthetem fel a céget.
2020. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ilyen ez az IBM 😀 6-nak.
2020. okt. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

#6, az kemény, jó, hogy MRI-felvételeket és orvosi látleletet nem kérnek előtte/utána.


Nálunk sem kell amúgy semmi ilyen feltételnek megfelelni, a munka legyen elvégezve és kész. Senkit nem érdekel, hogy otthon, a szomszédodnál, esetleg fejen állva dolgozol. Folyamatos online összeköttetésben vagyunk egymással, ennél jobb ellenőrzés nem is lehetne, mint hogy random emberek kopogjanak az ajtómon.

2020. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

6-os: A volt munkahelyemen is ez volt a HO biralat előtt.


Most is ahova megyek egy csomó feltételnek meg kell felelni (állítható szék, szoba nm stb.)


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2020. okt. 24. 23:46
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk csak biztonsági feltételek vannak: kizárólag jelszóval védett, zárt hálózatra csatlakozhatok amikor belépek a céges hálóba, meg természetesen ügyelnem kell rá hogy illetéktelenek ne lássák a képernyőmet.
2020. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!