Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jól látom hogy Magyarországon...

Jól látom hogy Magyarországon akinek van esze az mind vállalkozó?

Figyelt kérdés
Jó persze vannak jól fizetett alkalmazottak, de milliókat senki nem fog keresni alkalmazottként itthon, egy nagyon szűk réteget leszámítva.

2020. okt. 24. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Bárhonnan végezhetem ahol ott van a laptopom és a telefonom.
2020. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem jól látod: akinek van esze, az már nincs Magyarországon.
2020. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
62%
Nem nem látod jól
2020. okt. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%
Jól látod, bizony.
2020. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem. Azt látod, hogy a kata miatt most az is vállalkozó, aki nem vállalkozó.
2020. okt. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

"milliókat senki nem fog keresni alkalmazottként itthon, egy nagyon szűk réteget leszámítva"


Milliókat a vállalkozók is egy igen szűk rétege keres, a legtöbb ilyen katás fodrász kategória.

2020. okt. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem látod jól.


Nekem van eszem, mégsem vállalkoztam. Ahhoz előbb tőke kellene, nem is kevés. Ezt azért tudom, mert megvan a magamhoz való eszem... :) :D

2020. okt. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%
Akinek van esze, az azt csinálja, ami neki a legjobb. Elég sok embernek teljesen jó forgatókönyv az, hogy olyan kivételes tudásra és tapasztalatra tesz szert, amivel lehetőleg a képességei és nem a teljesítménye csúcsán, lehetőleg egy életen át igen jól meg tud lenni, talál munkát, tudja csinálni, nem áldoz be nagyon semmit. Van, akinek jobb függetlenedni, jobban érzi magát, ha mások dolgoznak neki, meglepődnél hányan vannak, akik küldetésüknek érzik, hogy jó jövőképpel tudjanak szolgálni az alkalmazottaiknak, és van, aki szinte csak a kockázat öröméért, önmaga futtatásaként, a nagyokos szerepében tetszelegve vállalkozik. Sose ilyen egyszerű a helyzet, hogy ez vagy az a megoldás. Még egyetlen embert átvilágítva is egészen eltérő lehet életszakaszonként. Elég sok vállalkozó is van, aki "öreg vagyok én már bohócnak" mottóval beül inkább valahova.
2020. okt. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%

Nekem állandóan mondják, hogy legyek vállalkozó, mert XY ismerőse ennyit-annyit keres. Az ő. Lehet Ő annyit keres, lehet én nem fogom a felét sem.

+ bármilyen vállalkozót ismerek, most a kata miatt panaszkodik, vagy nincs szabadiedeje sem, mert állandóan dolgoznia kell.

2020. okt. 25. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jól látod én is vállalkozó vagyok és sokkal intelligensebb mint az emberek többsége.
2020. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!