Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentkezzek egy 2 hónapig...

Jelentkezzek egy 2 hónapig tartó irodai munkára, ha pályakezdőként eddig csak 3 hónapig dolgoztatok?

Figyelt kérdés
Februárban végeztem és június-augusztus között 3 hónapig dolgoztam egy cégnél, de felmondtam, mert nagyon nem éreztem magamat alkalmasnak és idegekkel se bírtam. Most azóta állásokat nézek már lassan eltelt 2 hónap és eddig semmi de találtam egy irodai állást ami csak 2 hónapra van meghirdetve határozott idejű szerződéssel. Szerintetek megpályázzam vagy nagyon visszás lenne ez a 2 rövid munkahely (3 ill 2 hónap fél éven belül) a jövőre nézve? Jó lenne minél többet dolgozni, de így is baromi nehéz találni most olyat ahol hosszútávon számolnának velem, de a cégek meg simán megbélyegzik az embert, hogy "ez a hü**egyerek úgy váltogatta a munkahelyeket mint más a bugyit". Mit tegyek?

2020. okt. 25. 22:17
 1/5 grafno ***** válasza:
100%
Irj mert ugyse fognak vissza irni.
2020. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Aha
2020. okt. 26. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Menj, jelentkezz. Majd ráfogod a vírusra utólag, most lehet. :)
2020. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Jelenkezz.
2020. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ebből még nem lesz gondod.

Első egyszerű, nem olyan, volt mint ígérték, próbaidő alatt felmondtál.

Másodikra meg beleírod az önéletrajzba, hogy határozott idejű szerződés volt és kész.

Mellette meg keresgélj tovább.

2020. okt. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!