Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire ritka vagy épp...

Mennyire ritka vagy épp teljesen átlagos egy olyan munkahely amely tényleg semmi emelést nem ad évek alatt se, de még inflációkövetőt sem?

Figyelt kérdés

Az emelés az utóbbi 4 évben (lassan 5 mert 21 lesz lassan) 0 ft-0%.

Senkinek egy fillért se ad.

A fluktuáció ennek megfelelő, el lehet képzelni.

Mennyire szokásos-ritka vagy épp átlagos egy ilyen munkahely?


2020. okt. 26. 09:19
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
38%
Teljesen általános értéktelen munkaerő esetében, én sem emeltek soha, úgyse tudnak sehova elmenni, 20 éve itt vannak nem kellenek sehova, a lelkes kezdőknek szoktam emelni, bejárati támogatásban extrákat adni még ilyen. Van olyan kezdő aki 3 szor annyit keres mint aki 22 éve itt van, megérdemli ha kap jobbat elmegy, de aki úgyse tud menni sehova? Majd ha odaér a minimálbér emelek, vagy megy 6 órába.
2020. okt. 26. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
91%

Munkaügyis troll hétfő reggeli unatkozása :-)


Mivel elég sok helyen minimálbérre/garantált bérminimumra vannak bejelentve az emberek - ebből kifolyólag a minimálbér emelést kötelesek megadni a munkahelyen.

Aki meg többet keres, az vagy megkapja vagy nem: normálisabb helyen megadják, de tudjuk, az alapítványi iskolában még mindig 150 körül keresel.

2020. okt. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:

Hát ezeket a sorokat garantáltan nem az itteni helyről írtad, nem megy el senki = kb fél év-1 év alatt szinte a teljes banda lecserélődik, ha itt 1 éves valaki már nagy szó, lelkes kezdőnek többet adni = itt senkinek nem adnak többet, táblás bér van ha kezdő ha nem kezdő ha lelkes ha nem, akkor is a szabott táblás bért kapja, 1 ft-tal se többet, a kieg támogatásokról meg annyit, hogy utoljára állítólag a 90-es években, olyan 25 éve fizettek itt bérlettámogatást azóta semmit



"Teljesen általános értéktelen munkaerő esetében, én sem emeltek soha, úgyse tudnak sehova elmenni, 20 éve itt vannak nem kellenek sehova, a lelkes kezdőknek szoktam emelni, bejárati támogatásban extrákat adni még ilyen. Van olyan kezdő aki 3 szor annyit keres mint aki 22 éve itt van, megérdemli ha kap jobbat elmegy, de aki úgyse tud menni sehova? Majd ha odaér a minimálbér emelek, vagy megy 6 órába."

2020. okt. 26. 09:28
 4/44 A kérdező kommentje:

"Mivel elég sok helyen minimálbérre/garantált bérminimumra vannak bejelentve az emberek - ebből kifolyólag a minimálbér emelést kötelesek megadni a munkahelyen."


Kivéve ha a 8 órás emberét papíron átjelenti 4 órásba és már csak a 4 órára ad neki bért-és azt a 4 órásat emeli = még anynit se fizet mint eddig.


Vagy ha megadja az emelt bért-papíron. Valóságban a régi bért adja de a dolgozókkal aláíratják hogy megkapták az új emelt bért. És azok alá is írják ha másnap még be akarnak menni.

2020. okt. 26. 09:31
 5/44 anonim ***** válasza:
81%
Ha nem tetszik elmész ilyen egyszerű, most minek emeljenek , munkaerő van én se emelnek feleselges.
2020. okt. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
63%
Ha jó vagy valamire akkor tudsz menni máshova ha még nem vagy jó a klór meg köszönd meg szépen hogy van munkád és nem koldulnod kell a betevő falatert.
2020. okt. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 A kérdező kommentje:

"most minek emeljenek"


Most... és az elmúlt 4-5 év is "most" volt?

Mert itt utoljára 2106 januárban nyúltak a bérhez.

2020. okt. 26. 09:35
 8/44 anonim ***** válasza:
77%
2106 van te a jövőből jöttél?:O
2020. okt. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
63%
Általánosan értem tok feleselges emelni, most úgyis lesz ember, a cégvezető jól el, gazdag és sikeres, minek emeljen?
2020. okt. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:

" a cégvezető jól el, gazdag és sikeres, "


hahahahhahahahhahahahaha!! A 90-es években megjárta Vácot. Tudod mi van ott? Egy kedves rácsos intézmény. Na ott dekkolt vagy 3 évet. Gazdasági bűncselekmény.


1 szem fia van neki, aki vagy 20 éve nem áll szóba az apjával.

A vénember egy utolsó alkesz szar alak, akit midnenki gyűlöl, akivel a saját 1 szem fia SEM áll szóba.

Követendő életút.


Hányan lesznek a temetésén (a papon kívül) én csak ennyit kérdeznék.

2020. okt. 26. 09:41
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!