Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szolnok kornyeken mennyiert...

Szolnok kornyeken mennyiert dolgozik egy burkolo negyzetmeter aron?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy mivel a komuves szakmam megvan es kivan valtva a vallalkozoim is, kissebb munkakat elvallalhatnek. Persze olcsobban, hisz tapasztalatom nem sok van. Kokanyolni meg nem szeretnek, kissebb melokkal meg tudnek gyakorolni. Mi a velemenyetek errol? Belemerjek vagni?
2020. okt. 26. 12:23
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bontasra gondoltam. Betonozasok wc burkolas ilyenek.
2020. okt. 26. 12:24
 2/15 anonim ***** válasza:
10%
Ok fiam, kezdjük úgy meséld el hogyan vizszigetelsz egy erkelyt mielőtt burkolod.
2020. okt. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem valami szaki mellé menj gyakorlatot szerezni, mert egy budit leburkolni azt gondolod nem nagy kunszt, pedig pont azt nehéz, mert sokat kell vágni és szűk a hely, a legkisebb hiba is látszik.
2020. okt. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

[link]


Hatalmas nagy dolog, "fiam."😀

2020. okt. 26. 13:18
 5/15 A kérdező kommentje:
Épp ezaz, hogy interneten mindent meglehet nezni. Egy vagas, lapkiosztas meg csak egyszeru "szeperzet".
2020. okt. 26. 13:18
 6/15 anonim ***** válasza:
10%

Az ilyen olcsobban dolgozom mert nincs rutinom,es amugy se nagy kunszt emberkek miatt hivjak vissza parom azok akik dragalottak elso korben.

De hajra,lelked rajta.egy ideig lesz munkad az biztos

2020. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
GYIK-en a burkolók és a szobafestők milliókat keresnek.
2020. okt. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
#6: valahol el kell kezdeni. Párod profikent kezdte? Úgy született?
2020. okt. 28. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Koszonom 6os. En is igy gondolom. Jofogason kint van egy hirdetesem, hogy tanulnek. De emellett nekem van egy foallasom, es meg emelett egyenivallalkozokent is tevekenykedem. Foallasom epitoiparral kapcsolatos, de nem a burkolassal eppen. Es ha mar van egy szakmam szeretnem megtanulni mivel erdekelne is. Nem olcso janos es kokany karcsi szeretnek lenni. Az olcsosag nalam az lenne, hogy elmondom a megrendelonek, hogy "figyelj. Nem vagyok profi gyakorolni szeretnek, ezert olcsobban megcsinalom." Termeszetesen mindent nem vallalnek el, csak amit ugy erzem, hogy meg is tudok csinalni. En ezt igy gondoltam. Most oszinten, ebbe lenne barmi hazugsag es atvagas? En csak tanulni szeretnek, ha mar masok nem segitenek. Interneten megtalalom az elmeletet, tanacsot tudok kerni. Es emellett csinalnam gyakorlatban is. Van mas lehetosegem?
2020. okt. 28. 15:30
 10/15 A kérdező kommentje:
Marmint nem 6osnak koszi, hanem a 8asnak!!😀 bocsi.
2020. okt. 28. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!