Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit lehet ilyenkor irni egy...

Mit lehet ilyenkor irni egy önéletrajzba?

Figyelt kérdés
18 éves gimnazista lány vagyok, és muszáj vagyok munkát keresni, családi okok miatt, viszont öszintén semmihez sem értek, még érettségizni is csak most fogok, nincs munkatapasztalatom sem, de magán tanulóként tanulok, ezért nem kell bejárnom a sulimba, tehát mindig ráérek, és bármilyen munka jó lenne, amit tud egy lány csinálni(szóval nyilván nem betonkeverésre vagy aszfaltózásra vagyok jó) de bármit elvállalnék, amit tudok csinálni, van valami ötletetek az önéletrajzot illetően?
2020. okt. 27. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
84%
Gimnázium neve, utolsó befejezett osztály (érettségi folyamatban megjegyzéssel), magántanulóság feltüntetése, nyelvvizsga és jogsi, ha van. Ilyenkor még fel lehet turbózni tulajdonságokkal (stressztűrő, vidám, monotonitástűrő, felelősségteljes, stb.), hobbikkal (csak ne az ezerszer elcsépelt „szeretek olvasni és színházba járni” legyen, amit mindenki beleír, hogy műveltnek tűnjön, akkor már inkább „szeretem a klasszikus irodalmat, a sci-fit és a musicalt”), esetleg iskolai átlag (túlzásnak tűnhet, de egy jobb átlag azért mutatja a szorgalmat).
2020. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Magántanuló vagyok, befejezett 11. osztállyal. Idén fogok érettségizni."

Munkatapasztalat: pályakezdő vagyok.

Ui. Diákmunka esetleg? Oda nem kell önéletrajz

2020. okt. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Menj diákszövetkezeten keresztül dolgozni, ott nem is kérnek CV-t...
2020. okt. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
69%

Csodálom hogy még egyetlen troll sem írta be:


Ha jól nézel ki, akkor webkamos p1namutogatás is lehet, rengeteg ilyen oldal van, egyik legnagyobb (és magyar) a Livejasmin. Vagy keresel egy cukrosbácsit, ha van hozzá gusztusod.


Másik lehetőség, hogy elmész tisztességes diákmelóra (ha egyáltalán van mostanában, nem tudom) amivel valószínűleg éhbért fogsz keresni és lefáraszt majd rendesen, de legalább az önbecsülésed megmarad.


Több diákmunka szövetkezetnél is tájékozódj, hogy legyen lehetőséged esetleg válogatni és ne rögtön a legsz@arabb melót vállald be.


Egyébként ha igaz amit leírtál, akkor szívből sajnállak, kitartást és sok sikert kívánok Neked.

2020. okt. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!