Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik olyan munkakör, ami...

Létezik olyan munkakör, ami nem szolgáltatószektor és nincs következménye ha hibázok vagy legalábbis minimális?

Figyelt kérdés
Rájötttem, hogy totál nem értek a szakterületemhez, amit tanultam (hálózattelepítő, üzemeltető), nem is értem, hogy mentem át a vizsgán. Igazából azzal van gond, hogy rendkívül elméleti és sablonos a tudásom, de nem tudom ezeket gyakorlatban összerakni és nincs rendszerszemléletű tudásom, semmi logikám. 1 éve szereztem a papírt, de azóta nem vesznek fel sehova, volt olyan hely ahova behívtak, de egy összetett szakmai feladatot nem tudtam megoldani. Igazából már az elejétől se nagyon szerettem (de úgy gondoltam az informatika keresett szakma) de végigcsináltam viszont arra sem érzem magamat képesnek, hogy ügyfélproblémákat és hibákat oldjak meg, mert mint írtam nincs logikus látásmódom és nem látom komplexen a dolgokat. Szerintetek váltsak valami más szakmára? Ha igen akkor mit tudnátok javasolni, ami nem ilyen problémamegoldós, ügyfélszolgálatos, összetett gondolkodásmódot igénylő szakma hanem rutinszerű és minimális lenne a következmény, ha elszúrnék valamit?

2020. okt. 28. 09:35
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Politikus.
2020. okt. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%

Gyártósori összeszerlő. Meg fogják mindig pontosan mondani mit kell csinálni, gondolkozni nem kell. Minőségellenőr, operátor, kb. ugyanaz.


Amúgy sok ezer ember dolgozik ebben az országban úgy hogy alig ért hozzá amit csinál, de te legalább felismerted a korlátaid.

2020. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Betanított asztalos. Dolgoztam ilyen helyen irodistaként. Szabvány alapján csináltak bútorokat, kb én is össze tudnék rakni egy komódot vagy szekrényt.
2020. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#3: Jó, de gondolom nem sok jövője van ennek. Már ha az IKEA-s előre gyártott bútorokra gondolok. Nem is pénzzel van a baj, egy minimálbér bőven jó lenne.


#2: A gyártósori munkakörrel az a gond, hogy azért elég fizikális, egész nap állni és ki se mehetsz a wc-re amikor rádjön. Maga a feladat nem gond (bár lassú vagyok) de a munkakörülmény nem éppen ideális.

2020. okt. 28. 10:40
 5/7 anonim ***** válasza:
88%

valami egyszerű munkakör állami szektorban?

garantált bérminimum lazán megvan, nem túl nehéz munka.

2020. okt. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#5: Milyen területen? Közigazgatás vagy mi van még azon kívül? Az a gond, hogy ilyen helyekre max csókosként lehetne bejutni vagy gazdasági/jogi végzettséggel kormányablakba/hivatalba meg hasonló helyekre. De én informatikán kívül semmihez se értek (igazából ahhoz se :P ).
2020. okt. 28. 11:16
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Hát akkor legyél börtönőr.


De van egy tippem, hogy azzal is van valami baj.


Hát persze! A rabok! 😁

2020. okt. 28. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!