Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkák vannak, amik...

Milyen munkák vannak, amik állatokkal foglalkoznak, és nem kell különösebb végzettség hozzá?

Figyelt kérdés

Gondolok itt állatkerti gondozóra, vagy valami más, ami állatokkal foglalkozik, fizet is azért normálisan, tehát nem önkéntes, de nem is megalázó, lélekölő jellegű (tyúk / sertés / libatelep, hisz az is azzal foglalkozik...), hanem pont megnyugvást adna?


Voltam lovász 1 évig, tulajdonképpen nem volt az rossz (érdekes mi? De nekem adott valamilyen szinten nyugalmat), de besokkaltam a tanyasi magánytól és otthagytam.


Állatmenhelyre se mennék viszont, mert az megint lélekölő...


2020. okt. 28. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
pl állatkert?
2020. okt. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Írtam is, tudom hogy ez az egyik. De oda nem nagyon lehet bekerülni... Vagy önkéntesként. Ezért is kérdeztem, hogy mik vannak még?
2020. okt. 28. 13:05
 3/3 anonim válasza:

Tudtommal az állatkerti gondozóhoz, is kell állatgondozó végzettség.

Az a baj, hogyha ilyen helyeken pénzért akarsz dolgozni, ahhoz tudás is kell. Minek fizessenek neked, ha egy önkéntes is ugyanannyit tud, mint te?

2020. okt. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!