Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meddig voltál munkanélküli ha...

Meddig voltál munkanélküli ha voltál?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy ki meddig volt a legtovább munka nélkül. Nekem 13 hónapja nincs munkám, ez idő alatt persze voltam próbanapokon és valahova fel is vettek de inkább passzoltam, mert nem nekem való volt. Elég soknak érzem ezt. Mit tevékenykedtetek ez idő alatt?

2020. okt. 28. 15:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudom megmondani, de a 2014-2016-os évek között elég sokat voltam munka nélkül. Max 1-2 hónapos munkáim voltak, meg fekete munka, meg elvégeztem egy munkaügyis képzést de azzal se kezdtem semmit.
2020. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
20%

Soha egy napot se voltam az. Ha más nem adott munkát, akkor vállalkoztam. Ha pedig meguntam, kerestem.


Te is találtál volna, csak válogatsz. Ez alapján tehát elmondható, hogy van munka, találnál is, csak nem fogadtad el. 13 hónapja nincs munkád, de ez nem teljesen a másik fél hibája. Azért ezt mondjuk ki.

2020. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
2...mint láthatod olyanoktól érdeklődöm akik hasonló helyzetben vannak mintén..nem kellett mindenáron neked ide tolnod az okoskodásodat, jól tudom hogy válogattam és emiatt vgyok itt...nem kértelek, hogy az orromalá bökd, ezzel nagyobbnak érzed magad...
2020. okt. 28. 16:35
 4/24 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
Idén 2 napig. De az is csak azért, mert pénteken volt az utolsó mukanapom az egyik helyen, hétfőn kezdtem a másikon.
2020. okt. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Bocs, ha fájt az igazság. Akkor szomorkodjunk csoportosan! :( :( Az már jól megy.
2020. okt. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
5..senki nem kért rá hogy igazságot mondj...
2020. okt. 28. 20:19
 7/24 anonim ***** válasza:
74%
Idén, a COVID miatt lettem az. 6 hónapig tartott, amíg találtam bejelentett, rendes munkát, kb. 75 helyre jelentkeztem ez alatt az idő alatt.
2020. okt. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
5 hétig.
2020. okt. 28. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Idén a rendkívüli jogrend miatt bezártunk, majd áprilistól 2,5 hónapra leszüneteltettem az e.v.met, utána júni közepén újra indult. Addig a továbbképzések, meg az üzletmenet átszervezése volt napirenden a covidhoz igazítva.


Előtte 2014-ben voltam munkanélküli utoljára, szintén 3 hónapig. Illetve amikor külföldön szezonálisan dolgoztam előtte, akkor kétévente ki is használtam itthon ezeket a 3 hónapokat a két szezon közötti időszakokban, továbbtanulás mellett.

2020. okt. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

90 napig kaptam a munkanélkülit, aztán még 3 hónapig "semmi".

Én is "válogattam", majd hirtelen 2 helyre is nagyon esélyes lettem. Ahol előbb lement a többfordulós szelektálás, oda mentem.

Ez 2014-ben volt.

2020. okt. 29. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!