Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyar fogorvosi diplomával...

Magyar fogorvosi diplomával hogyan lehet dolgozni Ausztriában vagy Németországban? Van honosítás?

Figyelt kérdés

Még egyetemista vagyok, de többhelyen is láttam német nyelvterületes fizetéseket és nagyon csábítóak.

Közel 2-3x annyit fizetnek alkalmazottnak, mint itthon.


Magyar diplomával, német b2 nyelvvizsgával és szaknyelvvel lehet kint munkát vállalni?


Svájcnak utána jártam már, de az nagyon nagy macera.


2020. okt. 30. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Ha orvosnak tanulsz akkor legyen már annyi eszed hogy kikeresed a választ magadnak...légyszi. Mint ahogy Svájc esetében is sikerült.
2020. okt. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A nyelvvizsgát mindenki leszrja, ha nem kellene a diplomához, senki nem vesződne vele. Ha tudod a nyelvet tök felesleges, ha meg nem tudod, akkor is simán le lehet nyomni egy b2-t.
2020. dec. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Az a baj, hogy az ilyenek mennek már csak orvosnak. Már az itthoni fogorvos praxisban megkeresheto több milliós fizetés sem jó? De menjél csak minél messzebb, kint cseszd szét az emberek fogát, ne itthon.
2023. jan. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3

Attól mert te egy targoncás vagy egy tüzépen még nem biztos, hogy másnak nincsenek ambíciói fizetés terén. És ha valakinek nem felel meg a milliós fizetés, akkor mi van? Nem te fogod megmondani ki mennyi fizetést szeretne.

2023. jan. 5. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!