Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdekes ha egy takarítónő is...

Érdekes ha egy takarítónő is otthagyta az állást mert ő ennyiért nem dolgozik (8 általánossal) én meg diplomával még kevesebbért vagyok itt?

Figyelt kérdés

4 órás takarítónő, a végzettsége 8 általános, se szakma se semmi, és kapott fehéren bejelentve 80 nettót a kezébe a 4 órára. De alig pár hónapot volt itt és itthagyta mert ő ennyiért nem dolgozik. Ezt mondta.

Én meg diplomával diplomás munkakörben kapom a 210bruttót/140 nettót. Vagyis arányosítva még kevesebbet kapok mint a takarítónő, mert én ezt 8 órára kapom, míg ő 4 órára 80-at kapott, azaz 8 órára 2x 80= 160 at kapott volna.

Többet mint én.

Azért ez egy érdekes életszitu nem?


2020. nov. 1. 09:09
1 2 3 4 5 6
 51/58 A kérdező kommentje:

"2/3/4? Melyikkel van gondod?"


Mindegyikkel.

Ami 1-nél több az "akinek 6 anyja volt kategória"

2020. nov. 1. 19:58
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

És mégis szerinted miért van az, hogy semmi értelmesre nem hívnak be?

DE ugye ami a kvalitásaidhoz passzol, az meg már büdös...

2020. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a többire vajon miért nem válaszoltál?
2020. nov. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 qkker1 ***** válasza:
100%

" nem egy van hanem 3 is"


Múltkor még négy OKJ-d is volt mellé!

2020. nov. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 A kérdező kommentje:

"Múltkor még négy OKJ-d is volt mellé!"


Van. Mégpedig az összes 54-es lajstromú, tehát emelt szintű. És ? Kit érdekel? Senkit. Nem is kérdezte senki.

2020. nov. 2. 20:18
 56/58 anonim ***** válasza:
84%
Nem a végzettségeiddel van a gond, hanem a személyiségeddel. Racionális rendben vagy, érzelmileg nem. És ezt most abszolút jóindulatú észrevételként írom, nem lehúzni akarlak.
2020. nov. 2. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismertem egy ilyen ipsét, akinek volt diplomája, meg csiliom féle okj papírja, amiket munkaügyin keresztül végzett el munkanélküliként, de harminc x évesen a szülei kisszobájában tengődött munka nélkül, mert mentálisan nagyon nem volt rendbe, és egy munkahelyen sem volt képes megmaradni.
2020. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

A takarítónak igaza van. Tanulj tőle! Van egy bérszínvonal, ami alá senkinek se szabadna adnia.

Jó tudni, a részmunkaidős állásokat jellemzően jobban fizetik.

2021. ápr. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!