Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon létezik jól...

Magyarországon létezik jól fizető telefonos értékesítő/telefonos üzletkötő munka valamelyik cégnél?

Figyelt kérdés
Valaki, aki tud ilyet, (bármilyen tapasztalatból), megköszönöm a segítségét.

2020. nov. 3. 23:08
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
nincs. inkább taníttasd ki magad
2020. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Az ilyen munkáknál általában van eladási jutalék, szóval bármelyik lehet, ha sok szerződést tudsz kötni.
2020. nov. 4. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
78%
ilyen nincs
2020. nov. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
Csinálj egy telefonos üzletkötő céget és ossz nagy fizetéseket.
2020. nov. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

A fentiek életükben nem dolgoztak még ilyen cégnél.


Több jó telesales pozíció is létezik, itthon is, leginkább multiknál érdemes elhelyezkedni, akiknek van telesales csapatuk. Ezzel szemben érdemes kerülni a konkrét sales cégeket. Én a Profession.hu-nál értékesítettem telefonon pár évig, most 5 év múlva egy key account pozícióba ülök, keményen melózok itt is, de 1 éves céges autóm van, magánhasználatra is, és napi 8 óra melóért keresek havi 650-750-et, attól függően, hogy milyen hónapom van. Non plusz ultra, hogy heti két megkeresést kapok linkedin-en IT sales pozíciókba, külföldre is.

24 évesen, 8 osztállyal.

2021. ápr. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Természetesen van. Telekomnál pl. a nettó kereset fölött jutalékot is kapsz
2022. márc. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok, azért kiváncsi lennék miért lettem lepontozva :D
2022. márc. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!