Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelentősen csökkentek a...

Jelentősen csökkentek a külföldi munkavállalási lehetőségek az elmúlt hónapokban, vagy bizonyos munkakörökben (takarító, szakács stb), még mindig van felvétel?

Figyelt kérdés
Nem régen végeztem az egyetemen, mindig is külföldön akartam élni legalább egy fél-egy évet, főleg nyelvfejlesztési okokból, angol, német és spanyol megy, nyilván Ausztria, Németország, vagy UK-ba költöznék, (Spanyolországban turizmusba mentem volna..talán máskor), vannak esetleg még betöltetlen állások, az sem lenne gond ha szállást kell fizetni, és az sem lenne gond ha a hónap végén csak egy 200-300 euróval/fonttal a 0 fölött lennék. Főleg azoktól kérdezném akik nem régen (elmúlt 4-6 hónapban rászántak magukat, hogy külföldre mentek és találtak is munkát :) köszi előre is
2020. nov. 4. 22:48
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Egy ismerősöm évek óta jár ki Svájcba felszolgálni. Most a téli szezonban Ausztriában dolgozott. Ott tavasszal elküldték, de most nyáron vissza tudott menni Svájcba. De neki már 4-5 éves svájci tapasztalata van.
2020. nov. 5. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

"Spanyolországban turizmusba mentem volna"


Annyit tudok mondani, hogy Spanyolországból még az is hazaköltözik, akinek eddig, évekig volt munkája (nyáron sem igazán ment a turizmus, sok szálloda ki sem nyitott). Szóval oda ne, semmiképp- max ha van előre 1 évi megélhetésre való pénzed :-)

2020. nov. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bak Norbert ***** válasza:
48%
3 hónapra álltunk meg tavasszal. Azóta vagyunk folyamatosan szinte, de csökkentett állományal. A régiek maradtak 5-10 éve itt dolgozók, az újaknak törölték egész évre a szerződését, lesz olyan divíziónk ami 2023-ig zárva is marad.
2020. nov. 5. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha Ausztriába szezonra mész általában adnak szállást plusz az ellátás is ingyenes.Tehát nem 2-300 euród maradna hanem a teljes fizud és még tanulhatsz is mert általában heti 6×8 órát dolgozol.
2020. nov. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!