Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Tescoban a dolgozóknak jár...

Tescoban a dolgozóknak jár útiköltség térítés?

Figyelt kérdés

2020. nov. 6. 15:15
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
nem hinném
2020. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Jár, az, ami mt szerint.
2020. nov. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
29%

"Jár, az, ami mt szerint."


KOllegám 21 éve (nem elírás) jár be Vácról. A cégnek a vonatbérlet 86%-át téríteni kéne. A 21 év alatt soha egy fillért se kapott.

Hazai kkv. Ott csal ahol tud, az Mt-re meg magasról szarik.

2020. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
tehát üzemanyag támogatásra ne is számítsak?
2020. nov. 6. 17:49
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
#3 én a Tescora mondtam, hogy jár, mert tudom róluk, hogy ők nem trükköznek ezzel, mint egy helyi kkv.
2020. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

3aska kamuzik. Anyam 20kmrol jart be es teritettek a berletet, szinten TESCO. Egy kis ceg talan megteheti hogy nem ad útiköltség teritest, de egy multi.. 😂


Eleg lenne egy munkavallalo aki tisztaban van az MTvel es szanaszet birsagolnak a TESCOt.

2020. nov. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"3aska kamuzik. A"


A 3aska NEM KAMUZIK mert nem csak a tesco van a világon, hanem a "jóskapista és társa" kategóriás mindenben csaló szarf****ú kis hazai kupleráj cégecskék is!!!

És én egy ilyenről írtam!

2020. nov. 7. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor miert valaszolsz egy Tescos kerdesre brom.. Tescorol van szó a kerdesben, a kutyat nem erdekli hogy mashol hogy megy.


Egyebkent mindenki tudja hogy vannak cegek akik nem fizetnek, de a kerdesben a Tescorol van szo. Nem is ertem miert hoztad fel a kollegad.

2020. nov. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!