Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen berigeny lenne reális?...

Milyen berigeny lenne reális? Megyeszekhely, bank, szamlavezetesi munkatars. Középfokú gazdasági végzettség igényel, ez megvan, tapasztalat viszont nincs

Figyelt kérdés
Nettó 200 túlzás lenne?
2020. nov. 8. 07:15
 1/5 anonim ***** válasza:
42%
Ott bajok vannak, ha egy bankban valaki nem keresi meg a nettó 200k-t, még ha vidéki is a fiók. Szerintem nyugodtan mondj ennyit.
2020. nov. 8. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%
Megpróbálhatod a nettó 200-at megjelölni bírigényként, de valóban, sajnos kb. ennyi a maximum ezen a területen. Vidéki bankban, gyakorlat nélkül, pályakezdőként nem sokkal többre számíthatsz. Sajnos ez a helyzet.
2020. nov. 8. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%
Melyik bank és melyik megyeszékhely? Otp-nél pl nem adnak 200-at pl Szegeden sem kezdőnek.
2020. nov. 8. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
46%

3.?


Én is Szegeden az OTP-nél dolgoztam fiókban és 200 nettóm volt + erre jöhetett még egész jó értékesítési bónusz is. Értékesítési bónusszal ügyességtől függően 30-50 ezer még viszonylag könnyen összeszedhető a 200-on felül.


Kérdező, a nettó 200 szerintem pont reális azok alapján, amiket felsoroltál.

2020. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, mi rosszat mondtam amiért le lettem pontozva?
2020. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!