Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ciki ha nem bírom az építőipar...

Ciki ha nem bírom az építőipart, fizikai munkát?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, ahol gyakornok voltam cégnél elküldték az összes gyakornokot a vírus miatt.


Egy haverom ajánlott építőiparban állást, gondoltam a semminél több. 2 hónapja csinálom, de katasztrófa.


Semmi értelmeset nem hall az ember, a kollégák olyan egyszerűek mint a faék, fárasztó/erőltetett poénok, értelmi szint a többségnél nulla.


Komolyan mondom egy konstruktiv beszélgetést nem lehet folytatni senkivel.


Ez mindenhol ilyen?



2020. nov. 9. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

Tehát lényegében nem a munka jellegével van gondod hanem a kollégákkal?

Am nekem is volt ilyen munkahelyem, nem építőipar, betanított munka bár volt néhány normális értelmes figura, de voltak mellettük olyan alpári proletárok hogy sokszor azt kérdeztem magamtól mit keresek én itt..

2020. nov. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%
Mit gondolsz, az irodában jobb lesz? Nem, nem lesz. Ott is egyszerűek a népek.
2020. nov. 9. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

XD


Én meg azt hittem fizikailag nem bírod, túl gyenge vagy. De nem, azzal nincs gond, ha amiatt nem bírod, amit írsz. Diákként én is jó pár évet dolgoztam fizikai munkás diák melókban, hogy legyen pénzem. Az bizony ilyen, ahogy írtad is.

2020. nov. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%
a korona miatt jelenleg én is olyan munkahelyen vagyok, ahol sok az egyszerű ember, de én velük is tudok jókat beszélgetni, szerintem ez leginkább hozzáállás kérdése (persze ha a kedves kollégának az évtizedes alkoholizmustól az utolsó agysejtje is elhalt már, akkor kicsit nehezebb az értelmes kommunikáció)
2020. nov. 9. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Rosszabb.

Mai beszélgetés :

Tegyél egymásra téglát 4et egymás mellé és felfelé rakj rá megint 4et.


A 9. Sor nem jött össze orditas hogy itt az iskolát járt emberek hülyék nem tudnak számolni dobálta magát a szaki.


Probléma/:

36 tégla volt odakeszitve, egymásra rakva 9 sor jött volna ki mert 9*4 az 36


Ez a képlet nem jött ki mert 4.2 téglát rakott egy sorba, így 2 hiányzott . 4ig nem tud elszámolni.



Ezek ennyit tudnak

2020. nov. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
96%
Építkezésen kétkezi munkásoktól nem fogsz értelmes beszélgetést hallani. A legtöbbjük ráadásul cigány is. Azoktól meg még inkább ne várj semmit. Próbáld ilyen teljesen semlegesre venni a figurát, miközben a munkára koncentrálsz.
2020. nov. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
#5 apám ugyanezzel szenvedett kb, csak ő kertészetben, és tégla helyett cserepes növények voltak. sorokba kellett volna rendezni, eltolva 3-2-3-2 elrendezésben. a végére 3-2-2-2-2-2-2-2- lett belőle...
2020. nov. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
65%

3. miért, ha fizikailag nem bírná az baj lenne?


Amúgy jah, ismerős. Én raktárban voltam admin, sokat kellett vegzálni a rakodókat, na ott aztán ment a "politika" meg a ki kit b..na meg. Próbálj meg nem figyelni rájuk, de ne legyél bunkó.

2020. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
48%
8. Nem baj, csak vicces.
2020. nov. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%
miért vicces? Gondolom gerincferdülésről, sérvről, egyéb ortopédiai gondokról nem hallottál. Ja értem, egy férfinek nem lehetnek ilyen bajai
2020. nov. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!