Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éjjeli őr munka? Beosztások?...

Éjjeli őr munka? Beosztások? Munkarend? Tanfolyam?

Figyelt kérdés

Nektek aki ebben a szakmában dolgozik, hogy van a beosztásotok? (személy- és vagyonőr)

12 óra vagy 24? Ti döntitek el, hogy mikor kell mennetek, vagy közös megegyezés, vagy a munkáltató beoszt és kész?

Aludni szabad vagy munkahelytől függ?

Iskola mellett szeretnék menni például úgy hogy 2 nap 6-tól 6-ig és hétvégén 1 24 órát vagy még 2x 12-őt.

Szerintetek ez így megoldható lenne?

És a tanfolyam nehéz? Mennyi idő alatt lehet megcsinálni? Én úgy hallottam 4-5 hónap.



#munka #beosztás #éjjeli őr #személy- vagyonőr
2020. nov. 9. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%

A 4-5 hónapot elk_rtad, jövőre megszűnik az OKJ és csak iskolarendszerben lehet megszerezni, ami évek (nem tudom, mennyi lesz, de hosszabb, mint most). Egyébként eddig nagyon könnyű volt, csak retardáltak buknak meg. Általában 12 órázás megy, ha eleve nem főállásban mész oda, akkor nyilván van beleszólásod, mikor érsz rá. Az alvás bizonyos helyeken megoldható, de ha egyedül vagy, nem ajánlom, ellenőrizhetnek és kirúgnak, vagy ha pont történik valami, elővesznek, hogy merre jártál. Ha van kolléga, akkor max. váltással kis alvás beleférhet.

Nekem csak azért kellett, hogy mellékállásban mehessek kidobónak, szóval inkább ebben tudnék segíteni.

2020. nov. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
November 14.-éig lehet jelentkezni a közelünkben 1 helyen. 1 baj van vele 18 életév szükséges hozzá és én csak 3 hónap múlva leszek annyi.
2020. nov. 9. 21:12
 3/4 anonim ***** válasza:

18 a tanfolyamhoz kell, vagy a vagyonőri kártya kiváltásához?

Erre azért kérdezz rá, lehet csak akkor lehetsz vagyonőr, ha betöltöd a 18-at, de abban nem vagyok biztos, hogy előtte nem kezdheted el a tanfolyamot. Utolsó esélyed ilyen könnyen megszerezni!

2020. nov. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ez az amit én sem tudok, gyorsan utána kell nézzek.
2020. nov. 9. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!