Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehetőségem lesz talán a...

Lehetőségem lesz talán a veresegyházi GE-nél dolgozni mint cnc-s. Egyelőre várom hogy hívjanak az ajánlattal? Milyen az átlagbér ezen a területen? Milyen a munka? Aki ott dolgozik írhatna pár szót.

Figyelt kérdés

2020. nov. 13. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Munkahely hibátlan oda figyelnek mindenre és mindenkire .

Bérezés jó nem kell megijedni persze ki kell alkudni magadnak .

2020. nov. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát én volt kollégáktól nem hallottam éppen túl sok jót a GE-ről. Méghogy odafigyelnek 😄

Azóta persze már lehet változott a helyzet.

Multinál meg nem nagyon lehet alkudozni a bért illetően, beosztásoknak megfelelően van egy bér, azt kapja mindenki, kész, pont. Ha már pár éve ott vagy, lehet ki tudsz sírni magadni valami egyéb pótlékot majd.

Egyébként turbinalapátokat gyártanak úgy tudom, repülőgép hatjőművekbe is, úgyhogy ha arra a területre kerülsz, valszeg olyan minőségbiztosítási rendszer lesz, hogy lesz@pod magad.....

Ha nincs más/jobb jelenleg akkor vállald el, illetve pályakezdőknek is jó lehet.

Sok sikert.

2020. nov. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Én is azt gondoltam hogy egy multinál nem lehet bért alkudni...

Aztán mikor oda kerültem kiderült hogy más olyan képességű ember mint én nagyobb bért kért ugyan arra a munkára és megkapta. 300ftal keres többet kb óránként(bruttó)

Én nem mondtam elég nagy összeget és meg is kaptam. Így se panaszkodhatok csak úgy jelzem :D

Egyébként azóta ott dolgozom és nem olyan rossz hely ez...itt is vannak jobb rosszabb munkakörök és fizetések de aki életképes és nem fél év alatt akar mindent elérni van lehetősége erre arra :)

2021. febr. 13. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!