Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit tudok én 21 évesen kezdeni...

Superlikomak kérdése:

Mit tudok én 21 évesen kezdeni 3 nyelv tudásával? (angol, német felsőfok, francia alapfok) Hol tudnék sok pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Mindenki mondja, hogy nyelvtudással lehet sok pénzt keresni, de vagy hazudnak vagy csak én nem vagyok elég okos ahhoz, hogy megtaláljam, hogyan. Valaki segítene? Esetleg munkalehetőségekkel? És a külföld az per pillanat nem jöhet szóba.

2020. nov. 13. 19:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
65%

tolmács vagy fordító

ember... egy A4-es oldal hivatalos fordítása sokezer forintba kerül...

2020. nov. 13. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
40%
Itthon biztos nem
2020. nov. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Bármelyik SSC-be mehetsz. ITSH a német felsőfokkal akkor is felvesz ha technikailag analfabéta vagy.
2020. nov. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok - nyilván akkor ha olyan szinten beszéled is a nyelvet, tehát nem csak papírod van.
2020. nov. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%

Ez valójában csak 2 nyelvtudás.


Amúgy multik, külföldi leányvállatokkal is rendelkező cégek keresnek ilyen embereket.


Én németül meg angolul beszéle, diplomám is van, de az mondjuk senkit n érdekel, a mostani munkahelyemen is elegendő lett volna az érettsègi, mégis 250 ezret keresek. Kelet-Magyarországon, ez itt azért jó fizu olyan melóért, amihez diploma sem kell, kevés ismerősöm keres ennyit.

2020. nov. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
89%
Újságírás, fordítás, levelezés, állásközvetítés (csak ezzel óvatosan, maradj a legalitás határain belül).
2020. nov. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A legegyértelműbb opció egy SSC némettel, az angolt úgyis elvárják mindenhol. IT support vagy ügyfélszolgálat. Budapesten 300k nettó alatt némettel kimondottan nehéz keresni, de nyilván a megélhetési költségekkel együtt ez sem egy hatalmas összeg.

Végzettség nélkül élő ember nem fog fordítóként foglalkoztatni, arra van elég diplomás nyelvszakos, meg magyar-német kettős állampolgár.

2020. nov. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
te egy igazi címeres balfék vagy ha ennyi tudással nem találsz munkát.....
2020. nov. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2021. jan. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A 9es által belinkelt kérdésben a 2es válaszoló vagyok, és neked is hasonlókat üzenek, csak helyettesítsd be a Riviérát és a franciát.


De ha nem tudsz külföldre menni, akkor fogadd el, hogy így jártál.

2021. jan. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!