Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hátrány az munkakeresésnél,...

Hátrány az munkakeresésnél, ha jelenleg dolgozom? Beírjam-e ezt a kísérőlevélbe? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Jelenleg munkaviszonyban állok és több álláshirdetésre beadtam az önéletrajzomat és mindig feltüntetem a kísérőlevélben, hogy jelenleg dolgozom, de szinte azonnal tudok kezdeni az új munkahelyemen, mert jelenlegi főnököm elenged azonnal, nem kell ledolgozni a felmondási időt. Kiadja részemre a pár nap szabadságomat, ami még jár részarányosan és már a szabadságok alatt is akár létesíthetek új munkaviszonyt, mert egyszerre akár több munkaviszony is létesíhető a jogszabály szerint. Ezeket leírom a kísérőlevélben, de mindezidáig nem kaptam semmiféle érdeklődést, nem kerestek a munkáltatók. Mi lehet a gond? Tudna valaki nekem tanácsot adni? Egyébként jelenleg takarítóként dolgozom, de érettségim van és dolgoztam már árufeltöltőként, adminisztrátorként és értékesítőként is.

2020. nov. 16. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Írd bele mert csak kihasználják, hogy nincs melóhelyed és a legalacsonyabb bért adnák
2020. nov. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
Még jó is ha dolgozol. A munkáltatók szemében átcsábítani való lehetőség vagy, ha nem lenne melód, akkor kevésbé tartanának értékesnek.
2020. nov. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%
HÁTRÁNY: Koronavírus idején inkább az állástalanokat részesítik előnyben a normális munkahelyek.
2020. nov. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mindenhol egységes bért adnak a dolgozóknak, legalábbis legtöbb helyen, főleg amilyen területen én dolgozom. Attól még hogy van most munkahelyem, nem fognak magasabb bért kínálni.

Abból a szempontból kérdeztem, hogy most sok a munkanélküli, nem retten-e meg a munkáltató, hogy problémásabb vagyok, mint az aki úgy jelentkezik az állásra, hogy nincs vele cécó.

2020. nov. 17. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!